Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Pierwsza połowa września to będzie jeszcze czas dosyć spokojny dla zodiakalnych Wodników. Natomiast druga połowa, końcówka września, to czas pracy. Nadrabiania zaległości, a przede wszystkim czas kiedy to osoby posiadające niskie stanowisko, będą chciały się wykazać by już w październiku otrzymać awans. Październik to z kolei miesiąc podwyżek, awansów. Wodniki starające się, będą tak naprawdę miały okazję na docenienie przez przełożonego.

Finanse w tym okresie nie będą najgorsze, ponieważ ewidentnie Wodniki będą miały szanse na wygraną pomiędzy 26 września, a 20 października. Ważne by grać i się nie poddawać. Na straty są jedynie narażone osoby, które będą bezmyślnie inwestować pieniądze w niepewne akcję.

W miłości największe powodzenie będą miały kobiety, gdyż nie będą mogły odgonić się od mężczyzn, którzy zaczną o nie zabiegać już po 27 września. Osoby w związkach, powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę by czuła się doceniona, bezpieczna i szczęśliwa w tej relacji.

W zdrowiu z kolei dla Wodników przyjdzie załamanie. Jesienne przesilenie da we znaki szczególnie osobom, które mają skłonności do częstych przeziębień. Bez wizyt u lekarza się nie obejdzie, aczkolwiek najważniejsze będzie to żeby nie ignorować żadnych objawów w szczególności od 1 do 20 października.

WAGA - Horoskop 23.09 - 22.10

23 września 2019
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA