Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały
Z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stad tez moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko. Specjalizuje się w rozkładach z kart klasycznych, ale również wykonuje rytuały i zajmuje się numerologia. Cale życie temu poświeciłam, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy typowo ezoterycznej, chcesz odpowiedzi na pytania bądź chcesz bym wykonała rytuał, napisz do mnie.

Miło mi gościć Cię na mojej stronie. Ja z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stąd też moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko.

Specjalizuje się w rozkładach z kart tarota, ale również wykonuje rytuały, dopasowane do konkretnego przypadku, problemu. Karty to nie tylko moja praca, ale też pasja której oddaję się w pełni.

Jestem osobą wrażliwą, a zarazem empatyczną, więc co za tym idzie, potrafię wczuwać się w problemy innych. Dzięki temu nie mam problemu by przekazać całą prawdę, którą pokazują karty, nawet jeśli ta prawda nie zawsze jest miła.

Moją pasją są zwierzęta. Bardzo lubię obserwować je w codziennych sytuacjach, stąd na mojej stronie motyw motyli, które są cudnymi stworzeniami.

Całe życie poświęciłam pomaganiu innym osobom, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy typowo ezoterycznej, chcesz odpowiedzi na pytania bądź chcesz bym wykonała rytuał, nie musisz się krępować.

Wystarczy że napiszesz do mnie, a ja zrobię wszystko by Ci pomóc. Oczywiście w 100 procentach dyskretnie.

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA