*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Wpłat również można dokonywać na podany niżej numer konta:

Luna

05 1050 1025 1000 0097 1988 0925

W tytule przelewu należy podać swój adres mailowy.

Przelew Zagraniczny:
 

IBAN: PL 05 1050 1025 1000 0097 1988 0925

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

Po dokonaniu przelewu na podany numer konta, należy wysłać potwierdzenie drogą mailową.

Konsultację przeprowadzam jedynie dla osób, które ukończyły 18 rok życia. 

Jedno pytanie 15 zł


Dwa pytania 26 zł 24 zł


Trzy pytania 37 zł 34 zł


Cztery pytania 48 zł 43 zł


Pięć pytań 59 zł 50 zł


Sześć pytań 70 zł 56 zł


Rytuał 300 zł


Pamiętaj proszę, że od momentu opłaty, obowiązują Cię 24 godziny, na zadanie pytań.

Jeśli masz ochotę skorzystać z moich usług, wybierz odpowiednią opcję dla siebie klikając „zapłać", wówczas automatycznie przejdziesz do strony płatności. Po wybraniu swojego banku i opłaceniu, nastąpi automatyczne przekierowanie do formularza w którym możesz zadać mi swoje pytania. Proszę Cię, o wpisanie swoich poprawnych danych w formularzu które są wymagane.

Z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat.  Jestem wróżka online z powołania. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stąd też moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko. Specjalizuje się w rozkładach z kart klasycznych, ale również wykonuje rytuały. Całe życie temu poświęciłam. Skorzystaj z wróżby online i nie zwlekaj dłużej*.

Z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stad tez moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko. Specjalizuje się w rozkładach z kart klasycznych, ale również wykonuje rytuały i zajmuje się numerologia. Cale życie temu poświeciłam, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy typowo ezoterycznej, chcesz odpowiedzi na pytania bądź chcesz bym wykonała rytuał, napisz do mnie.
Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały