Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały
Z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stad tez moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko. Specjalizuje się w rozkładach z kart klasycznych, ale również wykonuje rytuały i zajmuje się numerologia. Cale życie temu poświeciłam, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy typowo ezoterycznej, chcesz odpowiedzi na pytania bądź chcesz bym wykonała rytuał, napisz do mnie.

Z ezoteryką mam styczność już od najmłodszych lat.  Jestem wróżka online z powołania. W mojej rodzinie wróżenie było na porządku dziennym, stąd też moje zamiłowanie, pasja do kart ale i nie tylko. Specjalizuje się w rozkładach z kart klasycznych, ale również wykonuje rytuały i zajmuje się numerologią. Całe życie temu poświęciłam, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy typowo ezoterycznej, chcesz odpowiedzi na pytania bądź chcesz bym wykonała rytuał, napisz do mnie. Skorzystaj z wróżby online i nie zwlekaj dłużej.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z wróżb online. Masz do wyboru nie tylko pytania do kart, ale również możesz skorzystać z rytuału, więc w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz, to wybierz odpowiednią opcję dla siebie klikając „zapłać", wówczas automatycznie przejdziesz do strony płatności. Po wybraniu swojego banku i opłaceniu, nastąpi automatyczne przekierowanie do formularza w którym możesz zadać mi swoje pytania. Proszę Cię, o wpisanie swoich poprawnych danych w formularzu które są wymagane.

Jedno pytanie 15 zł


Dwa pytania 26 zł


Trzy pytania 37 zł


Cztery pytania 48 zł


Pięć pytań 59 zł


Sześć pytań 70 zł


Rytuał 300 zł


Pamiętaj proszę, że od momentu opłaty, obowiązują Cię 24 godziny, na zadanie pytań.

Wpłat również można dokonywać na podany niżej numer konta:

Luna

05 1050 1025 1000 0097 1988 0925

W tytule przelewu należy podać swój adres mailowy.

Przelew Zagraniczny:
 

IBAN: PL 05 1050 1025 1000 0097 1988 0925

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

Po dokonaniu przelewu na podany numer konta, należy wysłać potwierdzenie drogą mailową.

Konsultację przeprowadzam jedynie dla osób, które ukończyły 18 rok życia. 

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

Zapłać

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA