*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 marca 2023

Interpretacja Snu - Ameryka

Interpretacja Snu - Ameryka - USA
 

Ameryka - część świata położona na zachodniej półkuli Ziemi, w skład której wchodzą dwa kontynenty: Ameryka Północna i Ameryka Południowa. Dziś skupimy się na śnie związanym nie z kontynentem a z krajem, mocarstwem czyli Stanami Zjednoczonymi.

 

Nasz sen który opiera się na tym iż mamy polecieć do Ameryki, gdy mamy o tym kraju bardzo dobre wyobrażenie, taki sen wskazuje nam na nowe szanse w naszym życiu służbowym, czyli mamy szansę na lepsze zarobki, na lepsze stanowisko lub może to też oznaczać szansę na nowy biznes, sam sen jednak nie wskazuje że tak ma się wydarzyć a jedynie to iż mamy szansę osiągnąć takie cele, dlatego dużo zależy tutaj od nas, sen zachęca nas do działania. 

 

Gdy śnimy o tym że już jesteśmy w Ameryce, gdy ten sen też jest pozytywny, czujemy się tam dobrze, widzimy wielki świat, czujemy duże możliwości, ten sen wskazuje na to iż zmiany w naszym życiu już się zaczęły, mimo iż możemy jeszcze tego nie zauważać to zmiany już trwają, na początku jednak mogą nie wydawać się bardzo dobre ale prowadzą do lepszych czasów dla nas. 

 

Innym snem który może się pojawić to, to gdy widzimy w naszym śnie pewnego rodzaju katastrofę w Ameryce, w Stanach Zjednoczonych, gdy widzimy że ludzie tam cierpią, taki sen wskazuje na zbliżającą się pewna katastrofę w naszym życiu, jest to też związane z finansami, jest to jednak sen ostrzegawczy, więc dzięki niemu też możemy próbować zapobiec tym problemom. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały