Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Moi Drodzy, postanowiłam napisać Wam parę słów o Tarocie na którym pracuję. Nie będzie to zwykły wpis o kartach Tarota, ale po prostu, czym ogólnie jest dla mnie sam Tarot. To moja subiektywne zdanie Kochani, wiec chcę się z Wami nim podzielić. Otóż tarot to nic innego jak sztuka odczytywania informacji, zawartych w talii kart, magia drogowskazów, a także wędrówka we własnym rozwoju.

To drogowskaz dzięki któremu mam nadzieję, a także pomocną dłoń kiedy jej potrzebuję. Wychodzę z założenia, że korzystanie z niego, pomaga mi osiągnąć szczęście, spełnienie w różnych aspektach życia, a co za tym idzie jestem w stanie pomóc Wam, jako moim odbiorcom, przejść przez Wasze własne problemy.

Trzeba też pamiętać, że każdy z nas bierze odpowiedzialność za swoje własne życie, a Tarot jest po to, by nam pomóc przejść przez to życie jak najlepiej. Jak najłatwiej. Rady które ukazują karty tarota, są w niektórych sytuacjach bardzo cenne i pouczające. Nie tylko dla mnie, ale również i dla Was. Co do samych kart Kochani, to karty tarota, tak samo jak i inne narzędzia są bezpieczne, o ile dobrze i rozsądnie, a przede wszystkim mądrze będziemy z nich korzystać.

Przede wszystkim są delikatnym narzędziem podświadomości, nośnikiem energii. Nie mniej jednak złymi, może je uczynić osoba, korzystająca z nich w nieodpowiedni sposób, np przelewając w karty swoją frustrację i negatywne emocje.

Stąd też nie można się ich bać bo jeśli powierzacie mi swój problem, to jestem w stanie współpracować z nimi tak, jak należy.

 

Tarot

24 września 2019
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

Źródło: 

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA