*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 października 2019

Czym jest rytuał?

Moi Drodzy, przychodzę dzisiaj z opisem czym jest Rytuał. To działania, które również znajdziecie w mojej ofercie i z której możecie skorzystać. Przede wszystkim, jest to pewien zbiór działań.

Takie działania wykonuję się oczywiście w odpowiednim celu. Oczywiście bez Twojej walki i starań się nie obejdzie. Wykonuję również oczyszczające działania, ochronne. Jest ich naprawdę dużo, w zależności od tego, czego potrzebujesz w danej chwili.

Kolejną ważną kwestią, jest to czy rytuały działają. Sięgając pamięcią, mnóstwo działań, jak najbardziej działa, jest skutecznych - ja w to wierzę. Ale też wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Od Twojego podejścia, wiary i chęci powodzenia takiego działania. Warto pamiętać, że każde zwątpienie  w takie działanie, oddala nas od osiągnięcia sukcesu. Wykonuje działania otwarte, więc może zadziałać tak naprawdę w każdym dowolnym momencie.

Rytuały jak najbardziej są bezpieczne, bo zawsze dążymy do czegoś dobrego dla Ciebie, więc takie działanie nie jest w stanie zrobić nikomu krzywdy.

Warto również pamiętać, że rytuały można, a nawet trzeba powtarzać.  Dlatego jeśli tylko potrzebujecie wsparcia, zadziałania silniejszą magią, zapraszam serdecznie.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały