*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 czerwca 2021

Ósemka Buław - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Ósemka Buław

Nasza kolejna karta tarota snów mówi nam o naszych inspiracjach, procesach myślowych, o produktywności ale również energii.

Energia którą otrzymaliśmy po osiągnięciu naszego celu pozwoli nam na dalszy rozwój, to właśnie to głównie wskazuje nasza karta tarota. Ósemka Buław to znak że nie powinniśmy spoczywać na laurach, po osiągnięciu naszego celu powinniśmy sobie zdać sprawę z tego że to dopiero początek i mamy szansę na kolejny rozwój. 

Tarot dzięki tej karcie chce nam też pokazać że możemy odnaleźć kolejne inspiracje, nadal mamy dużo energii, teraz możemy przyśpieszyć nasz rozwój, ale również to że nasze myśli teraz mogą być nadzwyczajnie produktywne. 

Sama karta przedstawia osiem buław które przebijają niebo, są to buławy niezwykłe, wskazują na bogactwo ale nie tylko materialne. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały