Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 marca 2023

Ryby - Horoskop - 19.02 - 20.03

Uczucia

Ryby będące w związkach będą miały dosyć trudny okres już po 25 lutym. Trudno będzie dogadać się ze swoją drugą połówką, ciągłe wyszukiwanie, doszukiwanie się problemów, będzie tak naprawdę powodem do sporów, a jeśli w porę nie będzie odpowiedniej reakcji, to związek może nie przetrwać, duże ryzyko rozstań.

Osoby które są samotne, nadal będą czekać na swojego wymarzonego, idealnego partnera. Dusza romantyka która się u Ryb uaktywni dosyć mocno, sprawi, że dopiero po 11 marca czeka Ryby wejście w związek, chociaż nie będzie to związek na stałe, a bardziej relacja luźna, bez większych deklaracji.

Praca

W końcówce lutego bardzo mocno Rybom włączy się ich wrażliwość i pomocna natura. Tym samym osoby pracujące zawodowo, chętnie będą chciały pomagać innym, nowym pracownikom, aczkolwiek bardzo ważne będzie uważać by nie za bardzo zaangażować się w życie zawodowe innych osób, bo wówczas same będą mogły ucierpieć jeśli chodzi o swoje zobowiązania.

Osoby bez pracy, z kolei znajdą swoją idealną pracę, gdzie będą się czuły dobrze, bezpiecznie, a atmosfera która jest tak ważna dla Ryb, będzie również na ich korzyść. Nie mniej jednak długo w tej pracy miejsca nie zagrzeją Ryby, które będą miały zdecydowanie większe ambicje bo to nie będzie praca rozwojowa, mimo iż na pozór będzie idealna.

Finanse

Finanse zostaną dosyć mocno nadszarpnięte ponieważ Ryby będą miały spory problem z kontrolowaniem swoich wydatków i zdecydowanie nie będą w stanie odnaleźć się w planowaniu swojego budżetu miesięcznego.

Zdrowie

W okresie od 23 lutego do 12 marca ważne będzie, aby Ryby zwróciły uwagę na bóle gardła, infekcje migdałków i wszelkiego rodzaju przeziębienia które mogą być bardzo dokuczliwe, a z kolei osoby skłonne do uzależnień bardzo ważne aby unikały używek bowiem może to się skończyć poważnymi problemami z których często im będzie wybrnąć.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.