Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 lipca 2021

Sennik - Fusy

Interpretacja Snu - Fusy


Fusy z kawy, z herbaty, z ziół, większość z nas patrzy na nie jako na coś nieznaczącego, pozostałości po ciepłym napoju, jednak w naszych snach mogą one mieć naprawdę duże znaczenie.

Jeśli śnimy że ugrzęźliśmy w  w fusach niczym w ruchomych piaskach czy też błocie, taki sen jest oznaką trudności które nas czekają w najbliższym czasie. Sen przedstawiony w ten sposób jest snem ostrzegawczym, nadal możemy zapanować nad swoim życiem i uniknąć tych problemów, to jednak będzie wymagało od nas wielu zmian i przemyślanych decyzji. Czego te decyzje będą dotyczyły tego dowiemy się z innych szczegółów tego snu.

Niektórzy z nas śnią o wróżbach, wróżbach z fusów, w takim śnie bardzo duże znaczenie ma to co osoba przepowiadająca nam przyszłość ujrzy, jednak jeśli chodzi o ogólny zarys tego snu musimy na niego uważać bowiem zazwyczaj jego znaczenie jest odwrotne niż to jakie przekaże nam osoba wróżąca.

Jak wiadomo Nasze sny niekiedy są dziwne, jednym z takich snów jest obraz fusów które spadają z nieba zamiast deszczu czy śniegu, pokrywają ulice i domy, ten sen jest snem negatywnym bowiem przepowiada on duże trudności w naszych sprawach uczuciowych, zapowiada kłótnie, zdradę bądź sam rozwód. 

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.