*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 lipca 2021

Sennik - Fusy

Interpretacja Snu - Fusy


Fusy z kawy, z herbaty, z ziół, większość z nas patrzy na nie jako na coś nieznaczącego, pozostałości po ciepłym napoju, jednak w naszych snach mogą one mieć naprawdę duże znaczenie.

Jeśli śnimy że ugrzęźliśmy w  w fusach niczym w ruchomych piaskach czy też błocie, taki sen jest oznaką trudności które nas czekają w najbliższym czasie. Sen przedstawiony w ten sposób jest snem ostrzegawczym, nadal możemy zapanować nad swoim życiem i uniknąć tych problemów, to jednak będzie wymagało od nas wielu zmian i przemyślanych decyzji. Czego te decyzje będą dotyczyły tego dowiemy się z innych szczegółów tego snu.

Niektórzy z nas śnią o wróżbach, wróżbach z fusów, w takim śnie bardzo duże znaczenie ma to co osoba przepowiadająca nam przyszłość ujrzy, jednak jeśli chodzi o ogólny zarys tego snu musimy na niego uważać bowiem zazwyczaj jego znaczenie jest odwrotne niż to jakie przekaże nam osoba wróżąca.

Jak wiadomo Nasze sny niekiedy są dziwne, jednym z takich snów jest obraz fusów które spadają z nieba zamiast deszczu czy śniegu, pokrywają ulice i domy, ten sen jest snem negatywnym bowiem przepowiada on duże trudności w naszych sprawach uczuciowych, zapowiada kłótnie, zdradę bądź sam rozwód. 

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały