Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 kwietnia 2022

Siódemka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Siódemka Kielichów.
 

Karty która ma nie jedno znaczenia a nawet cztery. Wskazuje ona różne ścieżki w naszym życiu, różne wybory. Jednym ze znaczeń jest niezdecydowanie, niepewność, mówi o tym że nie umiemy wybrać odpowiedniej drogi w naszym życiu, nadal wahamy się nad różnymi ścieżkami naszego życia. 

 

Kolejnym znaczeniem jest bezczynność, mimo wielu możliwości w naszym życiu nic nie robimy by osiągnąć sukces, ten sukces może objawiać się w różnych dziedzinach naszego życia, miłości, zdrowi, finansach, ale też we wszystkich naraz. 

 

Karta ta też wskazuje na nasze marzenia, pokazuje ona to czego pragniemy ale nie umiemy tego osiągnąć jednak biorąc pod uwagę to znaczenie nie oznacza to że tego marzenia nie osiągniemy ale to że czeka nas dużo wysiłku by osiągnąć te marzenia. 

 

Czwartym znaczeniem karty Siódemka Kielichów jest nasz sukces, to że osiągamy sukces ale nie w jednej dziedzinie życia a w wielu, jednak mimo to ta symbolika nie jest w pełni pozytywna bowiem też przekazuje nam że możemy łatwo stracić to co osiągnęliśmy. 

 

W Astrologii ta Siódemka Kielichów jest symbolem Wenus w znaku Skorpiona.
Mówi nam o tym że Wenus rządzi naszymi skłonnościami, natomiast skorpion wskazuje że te skłonności wynikają z naszych uczuć i naszych pragnień. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.