Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
18 stycznia 2020

Amulety i Talizmany

Kochani, dzisiaj postanowiłam napisać Wam parę słów o amuletach i talizmanach, bowiem jak wiemy, już nasi przodkowie wierzyli w siły nadprzyrodzone. Wierzyli w bogów, anioły, demony pod różnymi nazwami w zależności od religii. Ludzie również od zawsze wierzyli w magiczne przedmioty takie jak monety, krzyżyki, magiczne instrumenty, części ciała (zwierzęce ale i ludzkie) oraz w wiele innych. Niektóre z nich to amulety i talizmany do dziś, na przykład tak znana każdemu królicza łapka czy też złoty krzyżyk z łańcuszkiem. Tutaj warto zaznaczyć że amulety i talizmany to nie to samo. Często są mylone głównie przez osoby dla których one nic nie znaczą, dlatego opisze czym one się charakteryzują. 

Amulety - posiadają energię kierowaną, bierną która jest aktywowana w przypadku zagrożenia. Zagrożeniem może tu być choroba, negatywne wibracje, pech, niepowodzenie oraz wiele innych negatywnych energii kierowanych w naszą stronę. Mają one na celu obronę naszej osoby przed tym całym złem. Amulety często pojawiają się pod postacią krzyżyków, medalików czy też obrazków świętych.Niestety ale amulety mają energię która może się wyczerpać. Wtedy taki amulet staje się zwykłą ozdobą, wisiorkiem. Dlatego dobrze jest raz na jakiś czas napełnić jego energię odpowiednim rytuałem, albo zaopatrzyć się w nowy amulet. 

Talizmany - posiadają energię stałą, osoby bardziej na nią wyczuloną będą ją odczuwać cały czas aż do jej wyczerpania, a objawiać się to będzie uczuciem ciepła oraz bezpieczeństwa. Talizmany tak jak amulety również trzeba "napełniać" energią. Tutaj w tym celu można również odprawić rytuał, często do jego wykonania wykorzystuje się świecę albo runy. Talizmany dużo częściej niż amulety objawiają się w postaci wizerunku zwierząt, takich jak słoń z podniesioną trąbą, wcześniej wymieniona królicza łapka czy też ptasie pióro.Co najważniejsze talizmany mają nas napełniać pozytywną energią, pomagać nam w życiu, ale też chronić nas przed złymi urokami. Działają one w dzień i w nocy, dlatego też dużo szybciej wyczerpują swoją energię niż amulety. Ale to jak szybko stracą swoją energię zależy już od osoby która nosi taki talizman. 

Moi Drodzy, tak na dobrą sprawę, talizmanem jak i amuletem może stać się każdy przedmiot, nie musi on być w przypadku talizmanów powiązany ze zwierzęciem, czy w przypadku amuletów powiązany z religijnymi przedmiotami. Dany przedmiot po odprawieniu odpowiedniego rytuału stanie się amuletem bądź talizmanem. Warto też dodać, że magiczne przedmioty powinny być przyporządkowane konkretnej osobie, dodatkowo jeśli chodzi o amulet można go podporządkować pod konkretny rodzaj ochrony.

Stąd też zachęcam do zapoznania się z ofertą bransoletek energetycznych które wykonuję na zamówienie. Bransoletki są wówczas spersonalizowane, pod konkretną rzecz, która chcemy dzięki nim osiągnąć. Z racji zbliżających się Świąt, mogą być również idealnym prezentem dla bliskich.

 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.