Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
16 lutego 2021

Numerologia

Kochani, dzisiaj postanowiłam napisać parę słów o numerologii. Często jak ustalam Wasze liczby numerologiczne, pytacie mnie co one tak naprawdę dają.

Co one oznaczają.

Dlatego chce Wam nieco przybliżyć, co tak naprawdę daję nam numerologia.

Otóż powinniśmy wiedzieć, iż tak naprawdę to jest system który interpretuje funkcjonowanie naszego życia wewnętrznego i zewnętrznego. Wskazuję nam właściwą drogę postępowania, a także dzięki temu pomaga w osiągnięciu spełnienia w życiu i harmonii. Tak naprawdę to numerologia, często udziela nam wskazówek na temat drugiego człowieka, informacji. Kiedy poznajemy tajniki numerologii, to tak naprawdę odkrywamy siebie. Aczkolwiek też powinniśmy pamiętać o tym, że chociaż dzięki liczbom otrzymujemy naprawdę wiele cennych wskazówek, to nie oznacza to że wszystko jest z góry przesądzone. Ważne jest by mieć świadomość tego, iż tak naprawdę to człowiek i jego wolna nadają ostateczny kształt swojemu życiu.

Pamiętajmy zatem o tym, że to my sami musimy wykonać niezbędną pracę,  aby osiągnąć równowagę i harmonię w swoim życiu.

A czego możemy się dowiedzieć z numerologii?

- przede wszystkim możemy poznać jakie są nasze zalety, talenty,- dowiedzieć się o swoich słabych stronach, nad czym musimy popracować,- możemy również określić osobowość, dowiedzieć się o cechach, tych najbardziej ukrytych.

Ponadto również:

- numerologia podpowiada nam co zrobić by czuć się spełnionym zawodowo,- daje wskazówki jakiego partnera powinniśmy szukać,- na co uważać w związku i nad czym pracować,- jakie imię najlepsze będzie dla naszego dziecka,- pomaga wybrać datę ślubu,- również numerologia wykorzystywana jest w biznesie

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.