Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
13 sierpnia 2021

Archanioły i ich Żywioły

Jak wiemy, Archanioły nie tylko opiekują się konkretnymi znakami zodiaku, ale również każdemu z nich, przypada konkretny żywioł, za który jest odpowiedzialny. Każdy z nich ma wpływ na równowagę energetyczną, dzięki czemu pomaga nią zarządzać, ale też udrażniać jej przepływ, przemieszczanie.

 

Archanioł Michał jest opiekunem znaków ognia: Lwa, Strzelca, Barana. 

Ogień. Wzmacnia wiarę w siebie i innych. Pomaga również podejmować szybkie a przede wszystkim dobre decyzje, a także przekonywać innych do racji które Ty masz.

 

Archanioł Uriel stoi na straży znaków ziemskich i zajmuje się Koziorożcem, Panną, Bykiem.

Ziemia. Jest w stanie odciągnąć od Ciebie problemy, znaleźć wyjście z każdej sytuacji, dodaje pewności siebie. Pomaga finansowo. Daje solidność, rzetelność.

 

Archanioł Rafael rządzi powietrzem i wspiera Wodnika, Wagę, Bliźnięta.

Powietrze. Leczy i umysł i ciało, ale także duszę. Pomaga w walce z nałogiem. Uzdrawia jak i również dodaje sił w walce z chorobami.

 

Archanioł Gabriel odpowiada za znaki żywiołu wody i opiekuje się Rybami, Skorpionem, Rakiem.

Woda. Dba o równowagę emocjonalną, dodaje wsparcia w trudnych sytuacjach. Jest odpowiedzialny za dobry odpoczynek, a także poczucie komfortu.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.