*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
22 marca 2022

Baran - Horoskop - 21.03 - 19.04

Praca - Kariera - Finanse

Najprostsze rozwiązania to najlepsze rozwiązanie. I tego trzeba się będzie trzymać w sprawach zawodowych. To nie będzie dobry czas na kombinowanie, na wymyślanie nowych rozwiązań czy czas na to aby zabłysnąć szefowi. Ważne aby się skupić na wykonywaniu swoich zajęć i przeczekać do 10 kwietnia.

Jeśli szukasz pracy, myślisz nad zmianą na coś innego, szukasz nowego zajęcia - popytaj znajomych, rodziny. Duża szansa że pomoże Ci ktoś, kogo nie podejrzewasz o pomoc a okaże się to dla Ciebie sukcesem w dłuższej perspektywie czasu.

Finanse będą stabilne, niespodziewane wydatki nie nadszarpną Twojego budżetu, uda Ci się nawet zaoszczędzić niemałą sumę, lecz co ważne nie pożyczaj w tym czasie nikomu pieniędzy bo duża szansa że ich nie odzyskasz.

Zdrowie

W zdrowiu ważne będzie aby skupić się na poprawie swojego stylu życia, lepiej zacząć się odżywiać bo kolejne miesiące mogą przynieść problemy z podwyższonym cholesterolem. 

Uczucia

Stałe związki będą miały do przepracowania tematy, które do tej pory były zamiatane pod dywan. Zaczną wychodzić sprawy, które męczyły i nie zostały do końca zamknięte. Ale to pozwoli Wam otworzyć się na siebie i nie warto od tego uciekać.

Do boju! To czas odwagi i podejmowania działania w kierunku osób na których Ci zależy. Nie warto będzie obawiać się odmów, a walczyć o swoje uczucie, o miłość która może być w zasięgu ręki jeśli jesteś osobą samotną.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały