*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
22 marca 2023

Baran - Horoskop - 21.03 - 19.04

Uczucia

W miłości zdecydowanie zbyt dużo sekretów. Tajemnic, które będą przed Wami skrywały drugie połówki. Nie zawsze będzie to coś złego, aczkolwiek ważne będzie aby mieć oczy i uszy szeroko otwarte, ale też nie wysuwać pochopnych wniosków bo te będą mogły doprowadzić do wielkich kłótni, które nie są potrzebne. Szczere rozmowy, poświęcanie uwagi drugiej osobie, to jest właśnie to, na co Drogie Barany powinniście zwrócić uwagę w tej sferze

Samotne Barany będą miały możliwość poznania drugiej połówki w okolicach 15 kwietnia. Będzie to osoba po przejściach, zraniona, dlatego ważne by od razu nie atakować i nie angażować się w związek ale najpierw zaprzyjaźnić i starać się wzajemnie sobie zaufać. To będzie gwarancja dobrego i udanego związku który będzie na całe życie.

Praca

Drogie Barany, niestety ale okolice 23 marca to będzie czas zwolnień. Osoby czujące się niestabilnie ze swoją pracą, będą mogły się w tym okresie czasu z nią pożegnać i to bez żadnej walki. Ważne będzie odejść z klasą i pokojowo, bowiem to nie będzie koniec drogi zawodowej i przy odpowiednim zaangażowaniu, to już z początkiem kwietnia czeka Was nowe często lepsze zatrudnienie. To będzie dobry czas na zmiany, czas na podejmowanie ważnych decyzji, które do tej pory były gdzieś głęboko tłumione, a teraz odważnie będzie można je podjąć.

Te Barany które szukają pracy, powinny się skupić na ostatnim tygodniu marca, wówczas ta praca się znajdzie, będzie stabilna i dobrze płatna, ale ważne będzie by uważać na osoby które chętnie wbiją szpilę w nowej pracy i przeszkodzą w dążeniu do celu. Nie warto będzie im się dać, bo już 11 kwietnia, ciężka praca zostanie Wam wynagrodzona co od razu poprawi Wam humor.

Finanse

Finanse biednie wypadają po 29 marca. Utrata gotówki, dodatkowe wydatki i zobowiązania, zablokują dosyć mocno Wasze budżety, co będzie powodowało w ograniczeniach chociażby w przypadku przyjemności.

Zdrowie

Problemy dermatologiczne, to największe problemy zdrowotne z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć. Przesuszenia, łuszczyca i dosyć poważne pęknięcia skóry, trzeba będzie konsultować z lekarzem specjalistą i nie leczyć ich na własną rękę bo to może przynieść opłakane skutki.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały