*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
21 marca 2020

BARAN - Horoskop 21.03 - 19.04

Druga połowa marca będzie dla Baranów dosyć spokojna. Nie mniej jednak o ten spokój trzeba będzie też troszeczkę powalczyć.

Przede wszystkim jeśli chodzi o osoby w związkach, warto będzie zwrócić uwagę na bliską osobę, która w tym związku będzie chciała mieć trochę więcej spokoju, ciepła. Brak nawet drobnych kłótni sprawi, że w kwietniu, Wasze uczucie na nowo odżyję, bowiem nie da się ukryć, że wkradnie się Wam trochę rutyny.

Osoby samotne, powinny dać sobie na wstrzymanie. Przynajmniej do początku kwietnia. Nie warto na siłę szukać drugiej połówki. Bawcie się i korzystajcie z życia bowiem należy pamiętać, że związek wiążę się również z wyrzeczeniami.

W pracy natomiast, końcówka marca zapowiada się dosyć spokojnie, ale z kolei kwiecień, będzie miesiącem nowych wyzwań, dodatkowych obowiązków, które niekoniecznie będą szły w parze z dobrym wynagrodzeniem, dlatego warto zacisnąć zęby i postarać się to przetrzymać bowiem kolejne miesiące mogą Wam to wynagrodzić.

Końcówka marca to również czas na poszukiwanie pracy. Nie ma co się obijać, a warto działać bowiem osoby bezrobotne, będą miały szanse na znalezienie naprawdę dobrej posady, z pieniędzmi których nawet się nie spodziewają.

Co do zdrowia, ewidentnie należy zwrócić uwagę na uszy. Wszelkie zapalenia, mogą być tutaj bardzo częste. Ponadto też górne drogi oddechowe, zapalenia zatok, mogą niestety ale popsuć humor i plany nawet najbardziej zahartowanym osobom.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały