Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Przełom kwietnia i maja to będzie dobry czas dla samotnych Byków. Ewidentnie widać, że uda się w końcu poznać bratnią duszę, przyjaciela, a może i nawet osobę na całe życie. Ważne aby otwierać się na nowe relacje, znajomości, ale też wyjeżdżać, bowiem na takim wyjeździe będziecie mogli najprędzej się poznać.

Osoby w związkach tak naprawdę powinny spędzać miło czas we dwoje, w domu, na leniuchowaniu, warto zadbać o romantyczny klimat, nastrój, by na nowo poczuć to ukłucie w sercu, które było w momencie tych pierwszych słów KOCHAM CIĘ. Nie mniej jednak ważne aby uważać, na nerwowość pod koniec maja, ponieważ wpłynie to negatywnie na związek.

W finansach apeluje o rozwagę, o przemyślane wydatki, zakupy, bowiem pieniądze Byków nie będą się trzymać. Szczególnie końcówka kwietnia będzie biedna. Zagrożenie kradzieżami, czy też wyłudzeniami wzrośnie z początkiem maja, więc warto pozostać czujnym.

Praca wygląda bardzo spokojnie. Osoby zatrudnione będą miały trochę spokoju i lenistwa, a przede wszystkim będą bardziej docenione przez szefa, co sprawi że motywacja na przyszłe miesiące będzie jeszcze większa.

Osoby bezrobotne niech się szykują, bowiem już po MAJÓWCE, czekają Was nowe propozycję pracy, dzięki którym uda Wam się podreperować swój budżet, ale praca na stałe niestety to nie będzie.

W zdrowiu ważne będzie aby porobić badania kontrolne. Osoby które się leczą, będą kontynuować leczenie gdyż wyjście z obecnych problemów będzie kłopotliwe. Osoby zdrowe z kolei, powinny uważać na problemy z sercem, z ciśnieniem.

BYK - Horoskop 20.04 - 22.05

21 kwietnia 2020
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA