*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
07 grudnia 2019

Cesarz - Tarot Snów

Cesarz to IV karta Wielkiego Arkana w Tarocie Snów. Karta, przedstawiająca siłę. Władzę. Potęgę, którą sami jesteśmy w stanie być. Jest symbolem nie tylko silnego, władczego człowieka, ale również  ważnych, potężnych instytucji z którymi mamy styczność w naszym życiu. Możemy też znaleźć w karcie uosobienie prawa, ale także prawdy, którą inni wprowadzają do naszego życia. Nie mniej jednak należy również pamiętać, że jest to karta ojców, osób dla nas ważnych, ale także osób, które mają nad nami władzę, bądź też chcą nam tą władzę odebrać.

 

Cesarz sprawia wrażenie postaci niezwykle mocnej, ale również nierzeczywistej. Postać ta, wręcz nakazuje nam zbadanie roli władzy w naszym życiu. Dzięki tej karcie, możemy również dowiedzieć się, że siła nie musi być dobra. Siła, władza, może również nieść złe konsekwencje nie tylko dla pojedynczych osób, ale również dla większych grup jak i całego kraju.

 

Należy pamiętać, że bycie przywódcą, to ciągłe podejmowanie decyzji jak i również branie za nie odpowiedzialności. Branie odpowiedzialności za osoby słabsze, bezbronne. Pokazywanie im dobrej drogi i szansy na lepsze jutro. Bowiem władza, to nie tylko rządy. Siła to nie tylko potęga. To również pomoc, którą jesteśmy w stanie nieść innym. To również wykorzystywanie swojej pozycji, na rzecz szczytnych celów.

 

Cesarz w Tarocie Snów, wyciąga swe berła mocy w naszą stronę tak, jakby zachęcał nas do okiełznania i wykorzystywania nasze własnej mocy, siły oraz uważnego rozważenia konsekwencji naszych własnych działań.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały