*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
19 maja 2020

Czakry 

Kochani, dzisiaj postanowiłam napisać parę słów o czakrach, ponieważ to równie dosyć ważny element ezoteryki.Przede wszystkim trzeba wiedzieć iż czakry to centra energetyczne, które są zlokalizowane w ciele eterycznym, które służą do bezpośredniego pobierania, przetwarzania, a także rozprowadzania energii życiowej po całym organizmie. Kiedy czakry są w harmonii to nasze życie jest pełne radości, podchodzimy do wszystkiego bardziej optymistycznie. Natomiast nawet jeżeli jedna z czakr jest zaburzona, to niestety wszystko się odwraca, w życiu nam się nie układa, jesteśmy bardziej zdołowani, przybici. Dlatego jeśli tylko zauważymy że coś się dzieje, to łatwo możemy sobie pomóc wykonując oczyszczenie energetyczne, oczywiście nie sami, a zwracając się do wróżki itp. Wyróżniamy 7 czakr które pokrótce Wam opisze.


Pierwsza czakra, to czakra korzenia zwana również czarką podstawy. Odpowiada ona za poczucie bezpieczeństwa, dodaję nam siły, witalności, a także pomaga w rozwoju zawodowym czy w osiągnięciu korzyści materialnych.


Czakra sakralna to druga w kolejce czakra, która odpowiedzialna jest za układ seksualny, narządy płciowe, nerki, a także naszą seksualność, kreatywność i zmysłowość. Jeśli funkcjonuje prawidłowo to pozwala nam cieszyć się ciałem, rozumieć swoje potrzeby, a także pozwala czuć bliskość z innymi.


Trzecia czakra to czakra splotu słonecznego, odpowiada za bezpieczeństwo, moc, stabilizację czy też poczucie własnej wartości. Również odpowiedzialna jest za nasz układ pokarmowy, a także trawienie, jelita.


Czakra serca, to czwarta czakra, która odpowiada za pracę serca i płuc. Jest to ośrodek uczuć wyższych takich jak miłości, empatii, przyjaźni i współczucia. Jeśli funkcjonuje prawidłowo to tworzą się wówczas zdrowe relacje partnerskie, jesteśmy bardziej otwarci na innych.


Piąta czakra, to czakra gardła która odpowiada za komunikację z innymi ludźmi, prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Kiedy jest odblokowana to swobodnie możemy przekazywać swoje opinie, wyrażać emocje, żyć spokojnie.


Kolejną szóstą już czakrą jest czakra trzeciego oka. Wspomaga naszą intuicję, wpływa korzystnie na pamięć i naszą inteligencję.


Ostatnią siódmą czakrą jest czakra korony, która jest najwyższą czakrą. Jest to ośrodek energii, który odpowiada za oświecenie, naszą samorealizację. Tą czakrę dobrze jest samemu rozwijać, ponieważ ona się w pełni nie blokuję ani nie zaburza.


Trzeba pamiętać że każda z tych czakr jeśli nie działa prawidłowo, jest zaburzona może powodować odwrotne skutki niż opisałam. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie tego i kiedy trzeba odblokowywanie ich. 

Ja odblokowując poszczególne czakry, używam odpowiednich ziół, roślin z organicznych upraw, które nie są przetworzone. Za pomocą olejków, naparów, które z nich wykonuję, jestem w stanie odblokować nawet najmocniej zablokowaną czakrę, więc jeśli ktoś z Was potrzebuję pomocy, zapraszam.

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały