*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
09 marca 2021

Czwórka Buław - Tarot Snów

Czwórka Buław. To z kolei karta bezpieczeństwa i ochrony, chęć podjęcia konkretnych działań by dokonać pożądaną przez nas zmianę.

 

Tutaj tak naprawdę już nie ma czasu na marzenia, na snucie planów i na czekanie. Nie zostawiamy sobie nic na później a robimy wszystko by jak najszybciej podjąć się działań, które nam dadzą to o czym marzymy.

 

Dzięki konkretnym rzeczom których zaczniemy się podejmować, będziemy w końcu mieli możliwość osiągnięcia tego na czym nam zależy, więc tutaj nie pozostaje nam nic innego, jak przerzucić marzenia z wyobraźni, do realnego świata.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały