Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
04 lutego 2022

Czwórka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Czwórka Kielichów

Czwórka Kielichów symbolizuje niezadowolenie ze swojego życia, skupianie się na sprawach których nie udało nam się osiągnąć, na tym czego nam brakuje. Ta kart to symbol pożądania tego czego nie mamy, nie zawsze oznacza ona coś negatywnego.


Osoba przypisana do Czwórki Kielichów wskazuje nam na dążenie za swoimi pragnieniami, niejedno krotnie opisywana osoba przez tą kartę już wiele osiągnęła w swoim życiu a nawet może się wydawać że już wszystko ma lecz mimo to taka osoba czuje nadal niedosyt, czuje smutek i niezadowolenie, nadal dąży do jednego konkretnego celu. Pozytywny odczyt tej karty to próba udoskonalenia siebie, swojego życia, próba osiągnięcia więcej, czyli ambicja, negatywna strona tej karty wskazują wskazuje jednak to że jesteśmy smutni, niezadowoleni ze swojego obecnego życia, że nadal nam czegoś brakuje. 


W Astrologii ta Czwórka Kielichów jest symbolem Księżyca w znaku Raka

- Gdy już osiągniemy swoje cele, gdy możemy w końcu poczuć się bezpiecznie i spełnieniu poszukujemy kolejnych celów w naszym życiu przez co nigdy nie możemy dojść do pełni zadowolenia.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.