Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Zapraszam do skorzystania z moich Wróżb Online. Rytuały, ezoteryka, Sennik, magia, wróżby online, Horoskop - Interpretacja Snu - Tarot Snów - Czwórka Mieczy
30 czerwca 2024

Czwórka Mieczy - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy w znaczeniu ogólnym wskazuje na czas kiedy powinniśmy odpocząć, oddać się relaksowi, wyciszyć umysł, postarać się oderwać od trudności które nas otaczają.
Jeśli w naszym rozkładzie kart Tarota Snów wylosujemy Czwórkę Mieczy, oznacza to że najwyższa pora na chwilę odpoczynku, powinniśmy odłożyć na bok sprawy które w ostatnim czasie zaprzątają nasze myśli, prześpijmy się, pójdźmy na spacer, oddajmy się rozrywce, ważne by przestać na chwilę myśleć o poważnych sprawach. Ta kart wskazuje na to że ten odpoczynek jest nam potrzebny i zadziała ostatecznie pozytywne na nas i na sprawy z którymi się zmagamy. 


Czwórka Mieczy jednak nadal wskazuje że bardzo ważna jest intuicja, mimo iż stara się wskazać że odpoczynek jest nam potrzebny to równocześnie mówi o tym by nie rezygnować z siły naszej intuicji. 


W Astrologii Czwórka Mieczy z talii Tarota Snów jest to karty Jowisza w znaku Wagi. Oznacza ta karta twórczą obfitość, wiedzę z zakresu twórczości (Jowisz) ale też rozkwitanie w spokojnym oraz harmonijnym środowisku (Waga).

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.