Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 czerwca 2021

Czym są RUNY

Kochani, ostatnio pisałam o podstawowym znaczeniu run, a dzisiaj postanowiłam napisać parę słów ogólnych o RUNACH.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć iż wyrażają one związek człowieka ze wszechświatem. To nic innego jak znaki, dzięki którym ten związek ma w ogóle rację bytu. Ponadto są to znaki bardzo silne energetycznie. Przemawiając do naszej nad świadomości, potrafią uwolnić z niej potężne siły. Takie siły jeśli pokierujmy w odpowiednim kierunku, skupimy na konkretnym celu, mogą odmienić bardzo mocno nasze życie. Każda runa zatem ma inny kształt. Jednoznacznie nie można stwierdzić co za tymi znakami stoi, jaka energia. Ale to właśnie ta energia jest odpowiedzialna za to, jakie zmiany zostaną wywołane w naszym życiu.
Dlatego też ważne jest to co robimy. Musimy być bardzo świadomi tego, a co za tym idzie mieć czyste intencje, konkretne cele które chcemy przy pomocy run osiągnąć.

Trzeba też pamiętać iż one praktycznie zawsze będą działać, ale jeśli 
coś nie jest zgodne z naszą wolą, bądź wolą innych to działanie run będzie szło pokrętną drogą po to by zmienić nasze postrzeganie.

Runy działają poprzez wibrację kształtu, promieniują kolorami i tak naprawdę są przyporządkowane do różnych bóstw. Trzeba wiedzieć iż runy nie są w czymś w rodzaju czarodziejskiej różdżki, która działa niczym bezmyślna kukiełka. Mają swój charakter, swoją wolę nadaną im przez wieki zawsze więc trzeba wiedzieć iż za nim zaczniemy się nimi posługiwać musimy zacząć od bycia samoświadomymi.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.