Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
18 sierpnia 2020

Diabeł - Tarot Snów

Karta Diabeł w rozkładzie wielkiego Arkana jest kartą 16 lecz jest oznaczona numerem XV. Literą hebrajską tej karty jest Ayin czyli Oko a symbolem w astrologii jest Koziorożec. Zarówno litera hebrajska Ayin jak i symbol Koziorożca oznacza materializmy.

 

Owa karta nie jest symbolem niczego dobrego, ma ona raczej negatywne znaczenie. Często symbolizuje ona nasze wewnętrzne dziecko, czyli osobę naiwną, która jest ciekawa nowych doznań ale też osobę która bez powodu umie wybuchnąć gniewem, wylać swoją agresję na innych jeśli coś jest nie po naszej myśli. 

 

Diabeł jest tutaj też symbolem bardzo przyziemnych rzeczy czyli materializmu, tak karta nas ostrzega przed tym że przykładamy zbyt dużą wagę do przedmiotów, do pieniędzy. Gdy pojawi się ona w rozkładzie może to też być oznaką że nie umiemy sobie z czymś poważnym poradzić z czego nie zdajemy sobie nawet sprawy, może to byś alkoholizmy, mogą to być narkotyki, może to też być hazard i wiele innych. To już wszystko zależy od danej osoby jak i całego rozkładu kart. 

 

Nie powinniśmy się bać tej karty, powinniśmy z niej skorzystać, to dzięki niej wiemy że stąpamy po kruchym lodzie, że popełniamy błędy w życiu, że czas na radykalne zmiany zanim nie dojdziemy do punktu w życiu gdzie nie będzie już odwrotu.

 

Z ciekawostek dodam jeszcze że w znanej książce jak i jeszcze bardziej znanym filmie "Władca Pierścieni" Sauron był symbolem tej karty. Był on postacią oka czyli Ayin, miał symbolizować zło jak i materializmy, oko to podążało za każdym kto miał jego upragniony pierścień.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.