*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
14 stycznia 2022

Dwójka Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Dwójka Kielichów.

Karta Małego Arkana, Dwójka Kielichów wskazuje na nowy związek, nową miłość, przyjaźń, koleżeństwo, związek biznesowy. Ta karta mówi o bezpieczeństwie, o zaufaniu, o osobach które czują się dobrze w swoim towarzystwie, swobodnie, bezpiecznie. Jest to związek oparty na równości.

Osoba przypisana do tej karty szuka nowych kontaktów, poszukuje prawdziwego uczucia miłości, przyjaźni, niezależnie czy w związku czy też w sprawach biznesowych. Jest to osoba uczciwa która szanuje innych. 

 

W Astrologii jest to karta Wenus związana ze znakiem zodiaku Raka. Tu również wskazuje na poszukiwanie prawdziwego i silnego uczucia.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały