Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 kwietnia 2023

Dziewiątka Kielichów - Tarto Snów

Dziewiątka kielichów to karta która skupia się na sprawach bardziej przyziemnych, na radości z drobnych rzeczy, takich jak pójście do kina, zakupy, wypicie kawy, każdy ma swoje drobne przyjemności które sprawiają nam radość. Według tej właśnie karty powinniśmy się skupić na takich drobnych sprawach, to one mogą być dla nas w konkretnym czasie zbawienne, dziewiątka kielichów wskazuje że nie warto dążyć tylko za czymś wielkim, stara się ona nam przypomnieć że i te drobne sprawy mogą sprawić nam prawdziwą radość.


Karty tutaj opisywana wskazuje również na niebezpieczny brak umiaru, stara się ona nas przed nim ostrzec, jak to mówią wszystko jest dla nas dobre ale w umiarze i ta karta właśnie na to wskazuje, by nie przesadzać, by znać umiar, czasem zbyt duże ambicje mogą prowadzić do większej szkody niż zysku. 


W Astrologii karta Dziewiątka Kielichów jest symbolem Jowisza w znaku Ryby. Wskazuje nam to na prostotę, na drobne przyjemności które prowadzą nas do prawy, wskazują nam ukrytą prawidłową drogę w naszym życiu.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.