Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Karta tarota snów Giermek Buław jest symbolem naszych przyszłych planów, tego jak podchodzimy do życia, jakim jesteśmy człowiekiem.

Według tej karty czekają nas nowe wyzwania, nowe plany w przedsięwzięciu, biznesie lub projekcie. Według kart nie będzie to przypadkowe, każdy krok który wykonamy będzie starannie przemyślany, nie liczymy w tym przypadku na szczęście. Giermek Buław może jednak też symbolizować kryzys w którym właśnie jesteśmy, jednakże ten kryzys nie wyklucza naszych nowych planów, to dzięki nim dotrzemy do lepszych czasów, to one je zapoczątkują.

Karta tarota snów o której tutaj mowa symbolizuje też to jakim jesteśmy człowiekiem, wskazuje na to że szybko się nudzimy, lubimy zmiany, też dzięki temu szukamy nowych rozwiązań w swoim życiu. Osoba którą opisuje Giermek Buław również stara się ułożyć otaczającą rzeczywistość pod swoje wymogi, taka osoba chce by wszystko było po jego myśli. 

Giermek Buław - Tarot Snów

10 września 2021
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA