*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
10 września 2021

Giermek Buław - Tarot Snów

Karta tarota snów Giermek Buław jest symbolem naszych przyszłych planów, tego jak podchodzimy do życia, jakim jesteśmy człowiekiem.

Według tej karty czekają nas nowe wyzwania, nowe plany w przedsięwzięciu, biznesie lub projekcie. Według kart nie będzie to przypadkowe, każdy krok który wykonamy będzie starannie przemyślany, nie liczymy w tym przypadku na szczęście. Giermek Buław może jednak też symbolizować kryzys w którym właśnie jesteśmy, jednakże ten kryzys nie wyklucza naszych nowych planów, to dzięki nim dotrzemy do lepszych czasów, to one je zapoczątkują.

Karta tarota snów o której tutaj mowa symbolizuje też to jakim jesteśmy człowiekiem, wskazuje na to że szybko się nudzimy, lubimy zmiany, też dzięki temu szukamy nowych rozwiązań w swoim życiu. Osoba którą opisuje Giermek Buław również stara się ułożyć otaczającą rzeczywistość pod swoje wymogi, taka osoba chce by wszystko było po jego myśli. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały