*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 czerwca 2023

Giermek Kielichów - Tarot Snów

Karta Tarota Snów Giermek Kielichów
 

Giermek Kielichów karta która opisuje nam osoby wrażliwe, emocjonalne, osoby dla których właśnie emocje są najważniejszym wyznacznikiem. Owa Kart Tarota Snów wskazuje nam często na początek drogi, na nowe emocje, na nowy związek, rzadziej na nowe obowiązki w pracy. 

 

Karta Giermek Kielichów mówi również o tym iż zostajemy albo że powinniśmy zostać otwarci na nowe możliwości, na nowe doznania, na emocje które obecnie się pojawiają w naszym życiu i dalej będą się pojawiały, najbliższy czas może być dla nas naprawdę ważny. 

 

Giermek Kielichów jako pierwszy dostrzega emocjonalne i intuicyjne zagadnienia w naszym codziennym życiu, często opisuje on nam obecny czas ale czasem wychodzi nieco w przyszłość, czyli może też mówić o emocjach które dopiero napłyną. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały