Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
22 września 2019

Głupiec - Tarot Snów

Jest to pierwsza karta Tarota Snów a dokładniej Wielkiego Arkana. Karta oznaczona numerem 0, która symbolizuje początek drogi, początek życia, rozpoczęcie pewnego przedsięwzięcia lub podróży w naszym życiu. Karta głupiec jak sama nazwa wskazuje mówi nam o osobie niemądrej, mało doświadczonej ale z wielkimi planami i ambicjami.

Ta karta najczęściej mówi nam o tym że planujemy coś osiągnąć w swoim życiu, że zaczynamy nad czymś pracować, nie zależnie czy jest to związane z naszymi obowiązkami w pracy, z rodziną czy szukaniem miłości, jednak praca nad tym jest trudna i nie zawsze potrafimy to osiągnąć. Na drodze do naszego celu stanie na pewno wiele przeszkód które będziemy musieli pokonać, jeśli jednak nie podołamy tym trudnościom, za mało będziemy się starać by osiągnąć swój cel to możemy dużo stracić. Patrząc na samą kartę widać to od razu. Głupiec stojący na kuli, pod nogami mając dodatkowo kotka który chce złapać motylka. Jeden fałszywy ruch, jedna zła decyzja i może stracić wszystko na czym mu zależy. Czyli w przypadku postaci z naszej karty szklaną kulę w której widać ziemię. Więc jeśli podejmie złą decyzję, to szklana kula o którą tak mocno walczy, albo się rozbiję, albo utonie w oceanie nad którym stoi.

Podsumowując pierwsza karta Wielkiego Arkana mówi nam o początku drogi do naszego celu, jednak ta droga może być dla nas bardzo trudna. Musimy pamiętać że jesteśmy katalizatorem zmian w swoim życiu. Postacią z karty może być każdy z nas dlatego głupiec przedstawiony na karcie tak naprawdę nie ma twarzy....

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.