Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Źródło: https://tarocistaszymon.pl/gwiazda

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 października 2020

Gwiazda - Tarot Snów

Karta Gwiazda jest oznaczona numerem XVII, jest to jednak kart 18 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Tzaddi czyli Haczyk, jest to symbol spokoju, chęci nagrody, poprawy sytuacji. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Wodnika, co można też zauważyć po samym jej wyglądzie. Jest to symbol niekonwencjonalnego myślenia, mówi nam o tym że możemy dostrzec lepszą ścieżkę życiową w sytuacji gdy normalnie nie bylibyśmy w stanie jej dostrzec. 

 

Jako że jest to karta kolejna po Wieży wskazuje ona nam nadzieje na lepsze jutro, pokazuje że możemy teraz zacząć życie z czystą kartą, że możemy zacząć wszystko od nowa, gdy nasze życie już runęło, gdy już byliśmy w stanie dostrzec błędy które popełnialiśmy, teraz możemy zacząć je odbudowywać w lepszy, bardziej przemyślany i spokojny sposób. 

 

Tęcza zazwyczaj kojarzy nam się z nagrodą, jak w bajkach na końcu tęczy jest garniec ze złotem, jak podczas deszczu pojawia się tęcza sprawia to że większość z nas się uśmiechnie. Tak i tutaj na karcie tarota snów widzimy wylewającą się tęczę z dzbanów, jest to symbol lepszego jutra, ta kart wskazuje nam że czeka nas nagroda w życiu, lecz trzeba do niej dążyć, iść odpowiednią ścieżką w życiu. 

 

Karta Gwiazda symbolizuje walkę o lepsze jutro, dlatego nie można się poddawać, nawet gdy już osiągniemy dnia, pamiętajmy że nadal możemy się od niego odbić i zawalczyć o lepsze dni w naszym życiu ale nie tylko w naszym, często to jak nam się układa też ma przełożenie na to jak układa się naszym bliskim.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.