*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Źródło: https://tarocistaszymon.pl/gwiazda

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
06 października 2020

Gwiazda - Tarot Snów

Karta Gwiazda jest oznaczona numerem XVII, jest to jednak kart 18 w rozkładzie Wielkiego Arkana. Literą hebrajską tej karty jest Tzaddi czyli Haczyk, jest to symbol spokoju, chęci nagrody, poprawy sytuacji. W Astrologii nasza karta odpowiada symbolowi Wodnika, co można też zauważyć po samym jej wyglądzie. Jest to symbol niekonwencjonalnego myślenia, mówi nam o tym że możemy dostrzec lepszą ścieżkę życiową w sytuacji gdy normalnie nie bylibyśmy w stanie jej dostrzec. 

 

Jako że jest to karta kolejna po Wieży wskazuje ona nam nadzieje na lepsze jutro, pokazuje że możemy teraz zacząć życie z czystą kartą, że możemy zacząć wszystko od nowa, gdy nasze życie już runęło, gdy już byliśmy w stanie dostrzec błędy które popełnialiśmy, teraz możemy zacząć je odbudowywać w lepszy, bardziej przemyślany i spokojny sposób. 

 

Tęcza zazwyczaj kojarzy nam się z nagrodą, jak w bajkach na końcu tęczy jest garniec ze złotem, jak podczas deszczu pojawia się tęcza sprawia to że większość z nas się uśmiechnie. Tak i tutaj na karcie tarota snów widzimy wylewającą się tęczę z dzbanów, jest to symbol lepszego jutra, ta kart wskazuje nam że czeka nas nagroda w życiu, lecz trzeba do niej dążyć, iść odpowiednią ścieżką w życiu. 

 

Karta Gwiazda symbolizuje walkę o lepsze jutro, dlatego nie można się poddawać, nawet gdy już osiągniemy dnia, pamiętajmy że nadal możemy się od niego odbić i zawalczyć o lepsze dni w naszym życiu ale nie tylko w naszym, często to jak nam się układa też ma przełożenie na to jak układa się naszym bliskim.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały