*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 listopada 2021

Interpretacja Snu - Anioł

Interpretacja Snu Anioł

Anioł to postać którą kojarzymy z religią, jednak nie tylko tą chrześcijańską ale również w każdej innej religii anioły się pojawiają, nie zawsze w tej samej postaci. 

Jeśli śni nam się spotkanie z Aniołem, w tym śnie to spotkanie jest ukazane nam przyjacielsko, ale czujemy jego wyższość, taki sen wskazuje nam na dobrą osobę w naszym otoczeniu która może nam już niedługo pomóc w ciężkiej chwili, to też przypomina o tym że trzeba zadbać o swoich przyjaciół czy też rodzinę.

Sen w którym Anioł jest wobec nas agresywny, nie jest taki jakiego byśmy chcieli spotkać, ten sen wskazuje na trudności w porozumiewaniu się z bliską nam osobą, ten konflikt dopiero się zacznie albo trwa od niedawna. Jednak dodatkowo taki sen może wskazać nam by zawalczyć o tą relację, że powinna ona być dla nas naprawdę ważna. Elementem który na to będzie wskazywał we śnie to strój anioła, jeśli jest biały albo ogólnie jasny to tak powinniśmy zadbać o tą relację, jeśli jest czarny, on wskazuje na to że ta relacja nic nie wniesie do naszego życia i możemy ją zakończyć. 

Czasem też możemy śnić że to my jesteśmy Aniołem, ten sen jest snem który ukazuje nam iż dobrze prowadzimy swoje życie, lecz każdy element negatywny z takiego snu jest ostrzeżeniem że szybko możemy stracić to co osiągnęliśmy albo to o co walczymy. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały