Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 listopada 2021

Interpretacja Snu - Cmentarz

Interpretacja Snu Cmentarz

Cmentarz jest to miejsce wiecznego pochówku, osób które od nas odeszły. Miejsce również mocno związane z religią, kulturą, to gdzie konkretna osoba zostanie pochowana zależy głównie od jej religii.

Jeśli w naszym śnie odwiedzamy osobę nam bliską na cmentarzu, zapalamy przy niej znicz taki sen wskazuje na pewną pustkę u nas w życiu, nie koniecznie jednak tutaj chodzi o pustkę związaną z kimś kogo straciliśmy ale ta pustka może dotyczyć braku zaangażowania we własne życie, braku konkretnego celu, ale też może dotyczyć braku osoby która by dawała nam radość. W takim śnie jednak też dzięki temu zniczowi widać że nadal jest nadzieja że już niedługo odnajdziemy się w tej całej pustce i możemy naprawić nasze życie, musimy jednak sami do tego dążyć, nikt nam w tym nie pomoże.

Nasz sen może przybrać przeróżną formę, tak naprawdę może nam się przyśnić że jesteśmy na cmentarzu, podczas pogrzebu ale swojej osoby. Sen tego typu pokazuje nam że prowadzimy źle nasze życie, że popełniamy bardzo dużo błędów i to może prowadzić do tragedii, możemy dużo stracić, zarówno pieniędzy jak i taki sen może dotyczyć miłości że to właśnie miłość naszą stracimy. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.