Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Egzaminy często są dla nas stresujące, sprawdzają naszą wiedzę, często są wymagane by osiągnąć konkretny cel. W naszych snach pojawia się też nie często motyw egzaminu, jest on ukazany w różnych formach. 


Jeśli śnimy że właśnie przystępujemy do egzaminu pisemnego, taki sen jest wskazówką że czekają nas trudne decyzje w życiu, zazwyczaj są to decyzje formalne, urzędnicze bądź finansowe. 


W naszych snach też oczywiście możemy mieć innego rodzaju egzaminy, między innymi egzamin na prawo jazdy, sen w którym przystępujemy właśnie do takiego egzaminu wskazuje że również na trudne decyzje, ale jest on snem bardziej ostrzegawczym który wskazuje że ucieka nam czas na ich podjęcie, dużo możemy stracić jeśli szybko nie podejmiemy decyzji, im bardziej dynamiczny sen o egzaminie na prawo jazdy tym mniej czasu nam pozostało, jeśli natomiast taki egzamin zakończymy podczas snu, on wskazuje że już termin w którym powinniśmy coś wykonać dla nas ważnego minął. Dlatego też po takim śnie warto zastanowić się czy coś nas ważnego nie ominęło. 


Są też sny w których to my jesteśmy egzaminatorem, taki sen jest pozytywny bowiem wskazuje on na dodatkowe pieniądze w nadchodzącym czasie dla nas.

Interpretacja Snu - Egzamin

20 sierpnia 2021
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA