Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
20 sierpnia 2021

Interpretacja Snu - Egzamin

Egzaminy często są dla nas stresujące, sprawdzają naszą wiedzę, często są wymagane by osiągnąć konkretny cel. W naszych snach pojawia się też nie często motyw egzaminu, jest on ukazany w różnych formach. 


Jeśli śnimy że właśnie przystępujemy do egzaminu pisemnego, taki sen jest wskazówką że czekają nas trudne decyzje w życiu, zazwyczaj są to decyzje formalne, urzędnicze bądź finansowe. 


W naszych snach też oczywiście możemy mieć innego rodzaju egzaminy, między innymi egzamin na prawo jazdy, sen w którym przystępujemy właśnie do takiego egzaminu wskazuje że również na trudne decyzje, ale jest on snem bardziej ostrzegawczym który wskazuje że ucieka nam czas na ich podjęcie, dużo możemy stracić jeśli szybko nie podejmiemy decyzji, im bardziej dynamiczny sen o egzaminie na prawo jazdy tym mniej czasu nam pozostało, jeśli natomiast taki egzamin zakończymy podczas snu, on wskazuje że już termin w którym powinniśmy coś wykonać dla nas ważnego minął. Dlatego też po takim śnie warto zastanowić się czy coś nas ważnego nie ominęło. 


Są też sny w których to my jesteśmy egzaminatorem, taki sen jest pozytywny bowiem wskazuje on na dodatkowe pieniądze w nadchodzącym czasie dla nas.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.