*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
24 września 2021

Interpretacja Snu - Feniks

Interpretacja Snu - Feniks

Feniks mityczny ptak zrodzony z ognia, symbol słońca oraz wiecznego odrodzenia, w niektórych wierzeniach demon, stwór piekieł który władał swoimi legionami.

W snach Feniks również ma różne znaczenie, dużo zależy zarysu całej sytuacji w jakiej go ujrzymy, natomiast zazwyczaj ma on znaczenie pozytywne. Jeśli ujrzymy mitycznego ptaka w naszym śnie, jeśli nie mamy z nim interakcji a jedynie go widzimy z oddali, taki sen wskazuje że czeka nas daleka droga do odbudowania radości w naszym życiu której już nam brakuje. Jednak mimo wszystko jest to sen pozytywny bowiem wskazuje on przy okazji że ta szansa na zbudowanie tego szczęścia jest widoczna.

Gdy śnimy o Feniksie który właśnie się odradza z popiołu, gdy jesteśmy tego świadkiem i czujemy że jest to przeżycie pozytywne dla nas, taki sen wskazuje że jesteśmy na bardzo dobrej drodze w naszym życiu, że dużo zyskujemy bądź w najbliższym czasie dużo zyskamy.

Natomiast sen w którym jesteśmy atakowani przez tego mitycznego stwora, ten sen jest ostrzeżeniem że czekają nas ciężkie czasy, trudne chwilę w miłości ale i finansach. Co więcej tutaj sen w takiej postaci może oznaczać że już te złe chwile się zaczęły bądź się zaczną na dniach.

Jak widać Feniks zazwyczaj ma pozytywne znaczenie dla nas ale nie zawsze, dlatego ważne by zapamiętać jak najlepiej swój sen. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały