Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
07 listopada 2022

Interpretacja Snu - Halloween

Tradycja Halloween wywodzi się z celtyckiego święta Samhain, oznaczającego koniec lata. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej. Sama zabawa też jest już popularna w Polsce, korzystają z tej tradycji głównie dzieci, które się przebierają za różne postacie i proszą o słodycze obcych osób pukając do ich drzwi wypowiadając słowa: "Cukierek albo psikus". 

 

Nasz sen w którym jest zawarty motyw Halloween może mieć przeróżne znaczenie, dużo zależy od całej otoczki co w takim śnie się dziej. Jeśli śnimy że podczas Halloween sami wybieramy się na podróż po obcych sobie domach i mieszkaniach prosząc o cukierki, wskazuje to na cel w naszym życiu, tak naprawdę na ważny cel o który należy zawalczyć, gdy w tym samym śnie nikt nam nie otwiera drzwi, oznacza to iż jesteśmy obecnie w miejscu gdzie nasz cel się oddala, nie oznacza to jednak że nie możemy go osiągnąć. 

 

Gdy sytuacja jest odwrotna i osoby do których pukamy są dla nas bardzo hojni, ten sen wskazuje na to iż idziemy w bardzo dobrym kierunku i nasz cel jest już na wyciągnięcie ręki. 

 

Jeśli natomiast śnimy o tym że to do nas ktoś zapuka i poprosi nas o cukierki, my sami jednak nie możemy ich odnaleźć w domu by poczęstować tą osobę, ten sen wskazuje na pewne niebezpieczeństwo, wskazuje iż jest w naszym otoczeniu osoba która może chcieć nam zaszkodzić jeśli ją do tego sprowokujemy, może to dotyczyć osoby z którą pracujemy, osobą z rodziny czy osobą którą co jakiś czas spotykamy na naszej drodze. 

 

Odwrotność tego snu, czyli gdy mamy cukierki i chętnie je dajemy tej osobie, ten sen pokazuje że napotkamy na osobę która będzie potrzebowała naszej pomocy, ale niezależnie od naszej decyzji czy tej osobie pomóc nie czekają nas żadne konsekwencje. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.