Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 maja 2023

Interpretacja Snu - Inflacja

Interpretacja Snu - Inflacja
 

Inflacja - proces trwałego wzrostu przeciętnego poziomu cen w gospodarce, odnosi się to zazwyczaj do większości produktów. Skutkiem tego procesu jest spadek siły nabywczej pieniądza krajowego co w ostateczności doprowadza do droższych cen w sklepach z czym niestety przez ostatni rok się borykamy w naszym kraju. Temat dla snu może wydawać się zaskakujący aczkolwiek spotkałam się z wieloma głosami że takie sny szczególnie ostatnio się pojawiają u nas. 

 

Jednym ze snów który może mówić o Inflacji jest sen w którym jesteśmy na zakupach, czujemy się pewni swego, wiemy co kupić lecz z coraz dalszym upływem snu czujemy coraz większy strach że nie będzie nas stać na nasze zakupy. Bezpośrednio tutaj może nie paść słowo Inflacja w śnie ale powiązałam to do tego tematu. Taki sen wskazuje na duże ryzyko iż nasza obecna forma zarobkowa może ulec zmianie niestety ale w niekorzystny dla nas sposób, możemy nawet stracić pracę. Jest to ostrzeżenie dla nas, wiec decyzje jeszcze takie nie zostały podjęte. 

 

Innym snem gdzie takie słowa już są wypowiadane są sny w których o Inflacji rozmawiamy z inną osobą. W takim śnie często temat Inflacji może przerodzić się w kłótnie i to dla nas niezrozumiałą bowiem druga osoba może nam próbować wmawiać że Inflacja jest dla nas dobra. Sen tego typu mimo iż ostatecznie może potoczyć się różnie to główny wątek wskazuje na to iż czekają nas zmiany lecz tym razem zmiany pozytywne, jest to pewnego rodzaju zapowiedź tego iż zaczniemy zarabiać więcej, to kiedy to się stanie jest zależne od innych szczegółów we śnie. 

 

To też pokazuje że Inflacja w snach się pojawia ale nie zawsze ona oznacza dla nas coś złego. Często możemy to interpretować jako strach albo złość ale takie sny mają też drugie dno. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.