*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 maja 2023

Interpretacja Snu - Inflacja

Interpretacja Snu - Inflacja
 

Inflacja - proces trwałego wzrostu przeciętnego poziomu cen w gospodarce, odnosi się to zazwyczaj do większości produktów. Skutkiem tego procesu jest spadek siły nabywczej pieniądza krajowego co w ostateczności doprowadza do droższych cen w sklepach z czym niestety przez ostatni rok się borykamy w naszym kraju. Temat dla snu może wydawać się zaskakujący aczkolwiek spotkałam się z wieloma głosami że takie sny szczególnie ostatnio się pojawiają u nas. 

 

Jednym ze snów który może mówić o Inflacji jest sen w którym jesteśmy na zakupach, czujemy się pewni swego, wiemy co kupić lecz z coraz dalszym upływem snu czujemy coraz większy strach że nie będzie nas stać na nasze zakupy. Bezpośrednio tutaj może nie paść słowo Inflacja w śnie ale powiązałam to do tego tematu. Taki sen wskazuje na duże ryzyko iż nasza obecna forma zarobkowa może ulec zmianie niestety ale w niekorzystny dla nas sposób, możemy nawet stracić pracę. Jest to ostrzeżenie dla nas, wiec decyzje jeszcze takie nie zostały podjęte. 

 

Innym snem gdzie takie słowa już są wypowiadane są sny w których o Inflacji rozmawiamy z inną osobą. W takim śnie często temat Inflacji może przerodzić się w kłótnie i to dla nas niezrozumiałą bowiem druga osoba może nam próbować wmawiać że Inflacja jest dla nas dobra. Sen tego typu mimo iż ostatecznie może potoczyć się różnie to główny wątek wskazuje na to iż czekają nas zmiany lecz tym razem zmiany pozytywne, jest to pewnego rodzaju zapowiedź tego iż zaczniemy zarabiać więcej, to kiedy to się stanie jest zależne od innych szczegółów we śnie. 

 

To też pokazuje że Inflacja w snach się pojawia ale nie zawsze ona oznacza dla nas coś złego. Często możemy to interpretować jako strach albo złość ale takie sny mają też drugie dno. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały