Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
03 września 2021

Interpretacja Snu - Księżyc

Interpretacja Snu - Księżyc
 
Księżyc widzimy go prawie codziennie, wydaje się blisko a mimo to jest tak daleko od nas, jest uważany za symbol tajnych, ukrytych stron przyrody, ale też i natury człowieka. Ma bardzo duże znaczenie w życiu na ziemi, między innymi odpowiada za przypływy, odpływy, mówi się też że ma bardzo duże znaczenie w naszych snach jak i samym zasypianiu. 

 
Księżyc w naszych snach ma wiele symboli, dużo zależy od tego w jakiej formie go widzimy. Jeśli śni nam się pełnia księżyca, taki sen wskazuje na potrzebę seksualną w naszym życiu, na potrzebę zmian, wskazuje go że powinniśmy wręcz poszukać nowych doznań, nowych emocji. 
 
Jeśli księżyc jest niewidoczny, mimo iż niebo w nocy jest czyste my go szukając nie możemy go dostrzec, taki sen wskazuje że czekają nas ciężkie czasy, zazwyczaj jest to związane z finansami, ale niekiedy też z sprawami uczuciowymi. Dużo możemy stracić ale mimo tej złej symboliki jest to też sen który może nam pomóc bowiem nadal możemy zapobiec tym złym czasom. 
 
Jeśli śnimy że widzimy z kolei pół księżyca, taki sen jest wskazuje że czekają na bardzo trudne wybory w życiu i ich czas się bardzo szybko do nas zbliża. Zazwyczaj tutaj też te wybory będą związane z finansami ale jeśli w towarzystwie księżyca widać gwiazdy ten sen będzie dotyczył spraw sercowych. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.