*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
03 września 2021

Interpretacja Snu - Księżyc

Interpretacja Snu - Księżyc
 
Księżyc widzimy go prawie codziennie, wydaje się blisko a mimo to jest tak daleko od nas, jest uważany za symbol tajnych, ukrytych stron przyrody, ale też i natury człowieka. Ma bardzo duże znaczenie w życiu na ziemi, między innymi odpowiada za przypływy, odpływy, mówi się też że ma bardzo duże znaczenie w naszych snach jak i samym zasypianiu. 

 
Księżyc w naszych snach ma wiele symboli, dużo zależy od tego w jakiej formie go widzimy. Jeśli śni nam się pełnia księżyca, taki sen wskazuje na potrzebę seksualną w naszym życiu, na potrzebę zmian, wskazuje go że powinniśmy wręcz poszukać nowych doznań, nowych emocji. 
 
Jeśli księżyc jest niewidoczny, mimo iż niebo w nocy jest czyste my go szukając nie możemy go dostrzec, taki sen wskazuje że czekają nas ciężkie czasy, zazwyczaj jest to związane z finansami, ale niekiedy też z sprawami uczuciowymi. Dużo możemy stracić ale mimo tej złej symboliki jest to też sen który może nam pomóc bowiem nadal możemy zapobiec tym złym czasom. 
 
Jeśli śnimy że widzimy z kolei pół księżyca, taki sen jest wskazuje że czekają na bardzo trudne wybory w życiu i ich czas się bardzo szybko do nas zbliża. Zazwyczaj tutaj też te wybory będą związane z finansami ale jeśli w towarzystwie księżyca widać gwiazdy ten sen będzie dotyczył spraw sercowych. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały