Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
15 maja 2022

Interpretacja Snu - Niebo

Interpretacja Snu - Niebo

Niebo to część atmosfery, przestrzeni kosmicznej, niebo widziane z ziemi w dzień jest intensywnie niebieskie w nocy z kolei nabiera koloru czarnego. Mówi się że po śmierci można trafić do nieba, tutaj jednak skupimy się bardziej na snach związanych z niebem za życia. 

Jeśli śnimy że spoglądamy w niebo, jest ono czyste bezchmurne, niebo niebieskie, dające pozytywne myśli i tak naprawdę w tym konkretnym śnie to jest nasz główny czynnik czyli spoglądanie w niego, taki sen jest dla nas pozytywny, wskazuje na przyjazny czas który nasz czeka w nadchodzącej przyszłości, pokazuje również że osoba nas otaczające mają dobre intencje w stosunku do nas, ten sen też jest wskazówką że sami obraliśmy odpowiednią dla nas drogę w życiu.

Natomiast jeśli niebo w które się wpatrujemy jest zachmurzone, jest szare, nieprzyjemne i czujemy że pogoda dodatkowo jeszcze bardziej się pogarsza taki sen wskazuje że nadchodzą problemy w naszym życiu, najczęściej może to być związane z osobą której ufamy a nie powinniśmy tego robić, lecz może to też mieć podłoże w decyzjach które my sami podejmujemy ale już podjęliśmy. 

Inny sen w którym szybujemy po niebie wskazuje na potrzebę wolności, w tym śnie gdy niebo jest czyste wskazuje że tą wolność możemy szybko osiągnąć lecz jeśli jest zachmurzone taki sen pokazuje że napotkamy na duże problemy z tym związane. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.