Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
29 maja 2022

Interpretacja Snu - Ogon

Interpretacja Snu - Ogon

Ogon jest to część ciała kręgowców, jest to przedłużenie kręgosłupa tworzą go kręgi ogonowe. Oczywiście spotykany jest u zwierząt jak pies, kot, ryba itd. ale też i człowiek ma jego pozostałości w formie tak zwanej kości ogonowej.

Jeśli w naszym śnie widzimy dużo różnych zwierząt które z natury powinny mieć ogon a go nie mają, taki sen wskazuje na to że utracimy bliską osobę i tutaj nie chodzi o śmierć tej osoby a o stratę zaufania, odwróci się ona od nas albo by od tej osoby.

Jeśli natomiast mamy sen że my sami mamy ogon, jeśli widzimy go i czujemy, taki sen wskazuje że czeka nas sukces, sukces większy niż bliskich nam osób, ten sen pod względem finansowym jest bardzo pozytywny, w uczuciach jednak dużo nam nie mówi. 

Są też sny w których czujemy że powinniśmy mieć ogon ale czujemy jego brak w naszym ciele, nie umiemy sobie wytłumaczyć czemu tak się stało. Ten sen wskazuje na pewną dezorientacje w sprawach dla nas ważnych ale też niestety na przegraną przez nas. Ta przegrana może dotyczyć zarówno uczucia jak i spraw zawodowych a nawet zwyczajnych zawodów. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.