*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 listopada 2021

Interpretacja Snu - Ołówek

Interpretacja Snu Ołówek

Ołówek to narzędzie do pisania oraz rysowania na papierze i oraz innych powierzchniach. Zazwyczaj ma czarnym lub ciemnoszarym kolorem pisma oraz możliwością starcia naniesionego za jego pomocą wzoru lub napisu.

W naszych snach ołówek może wydawać się mało znaczący ale tak naprawdę ma duże znaczenie, co też wskazuje na to że każdy szczegół w naszych snach ma duże znaczenie. Jeśli śnimy że jesteśmy w trakcie pisania czegoś i czujemy że jest to coś ważnego, w trakcie wykonywania tej czynności ołówek nam się złamie i odczuwamy wielką niepewność co dalej, taki sen niestety nie jest dla nas pozytywny, wskazuje on że już niedługo popełnimy duży błąd w naszym życiu i możesz płacić jego cenę przez naprawdę długi czas. 

Kolejnym snem w którym ołówek ma bardzo duże znaczenie to sen o fabryce gdzie ten przedmiot jest wytwarzany, sen ten mówi nam o tym że nadal mamy przed sobą wiele ścieżek życia do wyboru, że nadal my kształtujemy swoje życie, że to my możemy zadecydować co będzie dla nas najważniejsze. 

Interpretacja Snu w którym z kolei chcemy kupić ołówek w sklepie i wydaje on nam się bardzo drogi ale mimo to decydujemy się na ten zakup, taki sen wskazuje nam na zbliżające się oszustwo, pojawi się osoba w naszym życiu która będzie chciała nas oszukać, oszustwo będzie miało związek właśnie z finansami. Możemy jednak nadal tego oszustwa uniknąć dlatego bardzo ważne byśmy byli czujni w najbliższej przyszłości. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały