Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały

Róża z definicji rodzaj krzewów należący do rodziny różowatych, jednak dla większości osób jest to piękny kwiat zazwyczaj symbolizujący uczucie, częsty prezent od mężczyzny dla kobiety. 

 

Gdy śnimy że otrzymujemy Różę od bliskiej nam osoby, jest to znak iż w życiu realnym pewna osoba się na nas otwiera, dużo o nas myśli. Ważne jest jednak to by w tym śnie ta Róża była bez kolców, w innym wypadku taki sen nadal wskazuje na to że pewna osoba się na nas otwiera ale jednocześnie wskazuje że czeka nas dużo trudności z tym związanych, oraz bólu. 

 

Róża w naszym śnie która nadal rośnie, którą chcemy zerwać ale nie wiemy jak się za to zabrać przez kolce które ją chronią, wskazuje na to iż czekają nas trudne decyzje w nadchodzącej przyszłości, decyzje które będą związane z uczuciami ale mogą to być uczucia w rodzinie, chociażby do rodziców. 

 

W snach gdzie z nieba lecą płatki róż, taki sen wskazuje na wiele możliwości w sprawach sercowych, wskazuje na to iż nie jedna osoba jest nami zainteresowana a co więcej to my musimy podjąć decyzję do której się zbliżyć. Dodatkowo ten sen daje przesłanie iż ważne jest to by nie próbować na różnych frontach bowiem możemy stracić wszystko. 

 

Róża ma różne znaczenie w naszych snach, zazwyczaj jednak jest to związane z uczuciami. 

Interpretacja Snu - Róża

28 listopada 2022
Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły

twojawrozkaluna@gmail.com

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

REKLAMA

REKLAMA