Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 czerwca 2022

Interpretacja Snu - Rycerz

Interpretacja Snu - Rycerz

Rycerz czyli stan społeczny, tytuł nadany konkretnej osobie. Kojarzy nam się głównie z wojownikiem opancerzonym w zbroję, miecz oraz tarczę. Mimo iż nie był to wysoki tytuł w wielu krajach to budził szacunek wśród innych.

Jeśli w naszym śnie spotykamy na naszej drodze Rycerza i czujemy że jest to osoba godna zaufania, osoba która ma nas chronić a nie atakować, taki sen wskazuje na to że jesteśmy dobrze, pozytywnie odbierany przez osoby na których nam zależy mimo iż nie zawsze umieją one to okazać.

Sen w którym to my jesteśmy Rycerzem, gdy jesteśmy w ciężkiej zbroi a do tego dzierżymy broń białą, taki sen stara nam się nam pokazać że zbyt mocno ukrywamy swoje emocje przed innymi, pokazuje że jesteśmy zamknięci na innych ludzi w tym często i na rodzinę. Ten sen próbuje nas nakierować na to byśmy zmienili swoje postępowanie bowiem nie jest to dla nas dobre.

W naszych snach pojawia się też często Rycerz który jest wobec nas agresywny, Rycerz którego się boimy, którego wiemy że należy unikać, a czasem nawet taki Rycerz nas goni. Sen tego typu wskazuje na nasze otoczenie dla nas tak naprawdę nieprzyjazne i fałszywe, ten sen stara się nas ostrzec że są przy nas osoby które nie życzą nam dobrze a wręcz przeciwnie są gotowe nas wykorzystać by zyskać coś dla siebie. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.