*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
05 czerwca 2022

Interpretacja Snu - Rycerz

Interpretacja Snu - Rycerz

Rycerz czyli stan społeczny, tytuł nadany konkretnej osobie. Kojarzy nam się głównie z wojownikiem opancerzonym w zbroję, miecz oraz tarczę. Mimo iż nie był to wysoki tytuł w wielu krajach to budził szacunek wśród innych.

Jeśli w naszym śnie spotykamy na naszej drodze Rycerza i czujemy że jest to osoba godna zaufania, osoba która ma nas chronić a nie atakować, taki sen wskazuje na to że jesteśmy dobrze, pozytywnie odbierany przez osoby na których nam zależy mimo iż nie zawsze umieją one to okazać.

Sen w którym to my jesteśmy Rycerzem, gdy jesteśmy w ciężkiej zbroi a do tego dzierżymy broń białą, taki sen stara nam się nam pokazać że zbyt mocno ukrywamy swoje emocje przed innymi, pokazuje że jesteśmy zamknięci na innych ludzi w tym często i na rodzinę. Ten sen próbuje nas nakierować na to byśmy zmienili swoje postępowanie bowiem nie jest to dla nas dobre.

W naszych snach pojawia się też często Rycerz który jest wobec nas agresywny, Rycerz którego się boimy, którego wiemy że należy unikać, a czasem nawet taki Rycerz nas goni. Sen tego typu wskazuje na nasze otoczenie dla nas tak naprawdę nieprzyjazne i fałszywe, ten sen stara się nas ostrzec że są przy nas osoby które nie życzą nam dobrze a wręcz przeciwnie są gotowe nas wykorzystać by zyskać coś dla siebie. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały