Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
31 grudnia 2021

Interpretacja Snu - Sylwester

Interpretacja Snu - Sylwester

Noc Sylwestrowa to dzień który łączy stary rok z nowym rokiem, czas kojarzony z zabawą, z fajerwerkami, alkoholem, imprezą, zabawą do białego rana. Też w naszych snach taką noc często łatwo rozpoznać po tym co widzimy, czasem jednak nic na to nie wskazuje oprócz naszej świadomości że to jest właśnie Sylwester.


Sen w którym dobrze się bawimy, pijemy alkohol, tańczymy, śmiejemy się z innymi, czujemy się królem balu, gwiazdą w tą noc, taki sen oznacza że możemy dużo osiągnąć w swoim życiu, pokazuje że mamy duży potencjał ale musimy jeszcze o niego zawalczyć, nie zdobędziemy tego czego pragniemy bez odpowiedniej walki. Zazwyczaj jest to związane z finansami, pracą, własną firmą ale też niektóre sny w zależności od konkretnych elementów mogą skupiać się na naszym życiu uczuciowym.
 
Kolejnym snem w tematyce Sylwestrowej jest odliczanie do końca roku. Ten sen nawet gdy wokół jest wielu ludzi dobrze się bawiących, my sami też czujemy że się dobrze bawimy skupia się na tym odliczaniu. Sennik wskazuje że ten sen jest oznaką uciekającego czasu, tego że musimy szybko coś zmienić w naszym życiu, jeśli tego nie zrobimy możemy dużo stracić, możemy się zatracić w tym co już osiągnęliśmy i zacząć się cofać. Jest to sen który nas ostrzega, że czas na duże zmiany, w takich snach często nie widzimy końca odliczania co jest dobrym znakiem ponieważ oznacza że mamy jeszcze zapas czasu by wprowadzić te zmiany w naszym życiu.
 
Interpretując sen w którym zabawę sylwestrową spędzamy samotnie można odczytać jako zły zwiastun naszych dalszych losów. Taki sen wskazuje na to że osoby bliskie nam się od nas oddalają i możemy jest stracić, jest to zapowiedź złych czasów w naszym życiu ale nadal mamy szansę nad tym wszystkim zapanować, nie będzie to jednak łatwe. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.