Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
01 października 2021

Interpretacja Snu - Terapia

Interpretacja Snu Terapia

Terapia czyli leczenie, jednak bardziej psychiczne niż fizyczne, terapie są grupowe jak i indywidualne, terapia pomaga wielu ludziom wrócić do formy lecz często ta metoda leczenia jest nadal niedoceniana.

Jeśli śnimy że uczestniczymy w terapii grupowej, jesteśmy jednym z uczestników i obecnie jest nasza kolej by mówić, taki sen wskazuje nam na to że powinniśmy otworzyć się przed bliskimi, z interpretacji takiego snu wynika iż w ostatnim czasie zamykamy się na osoby które mogą nam pomóc, a jest to błąd dlatego powinniśmy to w najbliższym czasie zmienić.

W naszym śnie może wydarzyć się tak że to my prowadzimy taką terapię, wszyscy patrzą na nas i liczą na naszą pomoc, może być to mocno odczuwalne w naszym śnie. Taki sen w którym jesteśmy terapeutą wskazuje nam na nasz potencjał, nie koniecznie w tej konkretnej kwestii ale bardziej potencjał w naszych obecnych obowiązkach czy to w pracy czy też w szkole a może potencjał wychowawczy. By dokładniej to określić trzeba poznać więcej szczegółów snu. Co więcej ten sen stara się nam przekazać nie tylko że mamy potencjał ale też że powinniśmy go jak najszybciej wykorzystać jeśli jeszcze tego nie robimy.

Terapia indywidualna w naszym śnie wskazuje natomiast na to że jesteśmy zamknięci w sobie, że brakuje nam kogoś bliskiego do rozmowy, tutaj ona nie wskazuje jak w pierwszym przykładzie że takie osoby są przy nas tylko trzeba się na nie otworzyć, ten konkretny sen wskazuje nam że takiej osoby nam  brakuje i dopiero musimy ją odnaleźć. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.