Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 czerwca 2022

Interpretacja Snu - Tramwaj

Interpretacja Snu - Tramwaj

Tramwaj czyli pojazd transportu publicznego, niekiedy również i towarowego, z definicji posiada minimum 10 miejsc siedzących. Jest to pojazd który możemy spotkać w nie jednym mieście w Polsce, zazwyczaj porusza się tymi samymi drogami co samochody osobowe lecz w odróżnieniu od nich porusza się po torach.

Jeśli w naszym śnie podróżujemy pustym Tramwajem, taki sen oznacza że oddalamy się od osób nam bliskich, ten sen jednak nie wskazuje bezpośrednio czy chodzi o osoby z rodziny, czy też o przyjaciół. Dodatkowo ten sen jest bardziej ostrzeżeniem że do tego dochodzi ale nadal mamy szansę nad tym wszystkim zapanować. 

Sen w którym z kolei Tramwaj jest wypełniony ludźmi, osobami nam neutralnymi, wskazuje na to iż otacza nas w życiu dużo osób dla których jesteśmy kolejną koleżanką/kolegą z pracy gdzie po zmianie pracy zostaniemy szybko zastąpieni kimś innym. W snach gdzie Tramwaj jest wypełniony osobami które wydają nam się życzliwe a nawet często takie osoby znamy, wskazuje na to iż mamy przy sobie osoby szczere, życzliwe, wskazuje na to że możemy liczyć na innych i ostatni sen w którym to osoby w Tramwaju są dla nas agresywne albo zwyczajnie czujemy duży niepokój przy nich, ten sen wskazuje na fałszywe towarzystwo w naszym życiu, nie mówi on o wszystkich których znamy ale o tym byśmy wszystkim nie ufali bowiem są wśród naszych znajomych czy też rodziny osoby które będą gotowe nas skrzywdzić dla swojego dobra. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.