*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
12 czerwca 2022

Interpretacja Snu - Tramwaj

Interpretacja Snu - Tramwaj

Tramwaj czyli pojazd transportu publicznego, niekiedy również i towarowego, z definicji posiada minimum 10 miejsc siedzących. Jest to pojazd który możemy spotkać w nie jednym mieście w Polsce, zazwyczaj porusza się tymi samymi drogami co samochody osobowe lecz w odróżnieniu od nich porusza się po torach.

Jeśli w naszym śnie podróżujemy pustym Tramwajem, taki sen oznacza że oddalamy się od osób nam bliskich, ten sen jednak nie wskazuje bezpośrednio czy chodzi o osoby z rodziny, czy też o przyjaciół. Dodatkowo ten sen jest bardziej ostrzeżeniem że do tego dochodzi ale nadal mamy szansę nad tym wszystkim zapanować. 

Sen w którym z kolei Tramwaj jest wypełniony ludźmi, osobami nam neutralnymi, wskazuje na to iż otacza nas w życiu dużo osób dla których jesteśmy kolejną koleżanką/kolegą z pracy gdzie po zmianie pracy zostaniemy szybko zastąpieni kimś innym. W snach gdzie Tramwaj jest wypełniony osobami które wydają nam się życzliwe a nawet często takie osoby znamy, wskazuje na to iż mamy przy sobie osoby szczere, życzliwe, wskazuje na to że możemy liczyć na innych i ostatni sen w którym to osoby w Tramwaju są dla nas agresywne albo zwyczajnie czujemy duży niepokój przy nich, ten sen wskazuje na fałszywe towarzystwo w naszym życiu, nie mówi on o wszystkich których znamy ale o tym byśmy wszystkim nie ufali bowiem są wśród naszych znajomych czy też rodziny osoby które będą gotowe nas skrzywdzić dla swojego dobra. 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały