Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
25 lutego 2022

Interpretacja Snu - Ulica

Interpretacja Snu - Ulica

Ulica, inaczej droga na terenie zabudowanym bądź na terenie przeznaczonym do zabudowania. Ulice mogą być kręte, długie, krótkie.

Ulica w naszych snach dosyć często się pojawia, nie zawsze jednak na nią zwracamy uwagę mimo iż czasami to ona jest głównym tematem naszego snu. 
Gdy w naszym śnie idziemy pustą ulicą taki sen wskazuje nam na dłuższą samotną drogę przez nasze problemy, pokazuje ona że sami będziemy musieli sobie radzić w najbliższym czasie z problemami które mogą nadejść albo które już nadeszły. 

Odwrotna sytuacja w naszym śnie, gdy idziemy ulicą zatłoczoną niczym w proteście, taki sen z kolei wskazuje że są osoby których możemy się poradzić, osoby które będą mogły nam pomóc lecz tutaj dużo też zależy od tego jakie osoby widzimy podczas tego snu, często w takich snach pojawiają się też osoby wrogo nastawione, wówczas ten sen też nas ostrzega przed tym iż nie wszyscy którzy nas otaczają chcą nam pomóc, są też Ci którzy mogą nam zaszkodzić, świadomie albo nieświadomie walcząc o siebie. 

Gdy jesteśmy na ulicy krętej, widzimy przy okazji znaki że czeka nas wiele zakrętów, ten sen pokazuje nam że czekają nas trudne chwile, trudne sytuacje w naszym życiu, to może dotyczyć uczuć ale zazwyczaj jest to związane z naszą pracą, bądź szkołą. Jednocześnie taki sen pokazuje że możemy sobie z tym poradzić, może nie być łatwo ale jeśli będziemy walczyć o swoje wówczas wyjdziemy na prostą i osiągniemy swoje cele. 

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.