Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Tarocista Szymon. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.
Zadaj Pytanie do Kart Tarota Za Darmo. Wróżka Limona. Wróżby Online. Sprawdzone Wróżby Online. Karty Tarota. Wróżki. Wróżka Online. Rozkłady z Kart Tarota.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ darmowy tarot ⇔ wróżby online ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżba online ⇔ wróżby prawdziwe za darmo ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ 1 wróżba za darmo  ⇔ karta  ⇔ wróżka online  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
04 sierpnia 2020

Jak poprawie zadać kartom pytanie? 

Kochani, dzisiaj ponownie postanowiłam poruszyć bardzo ważną kwestię, a mianowicie kwestię zadawania odpowiednich pytań do kart. Niestety, ale coraz częściej pojawiają się pytania zadawane przez Was, które nie są odpowiednie. A kiedy pytanie jest źle zadane to odpowiedź nie będzie dla Was satysfakcjonująca, a tym bardziej rzetelna. Bowiem należy pamiętać że dobre pytanie, równa się dobra odpowiedź.

Przede wszystkim podstawową zasadą zadawania pytań jest zadawanie ich w jak najprostszy sposób. To tak naprawdę jest pierwszy klucz do sukcesu.Kolejną ważną kwestią jest by wiedzieć o co się pyta. Musimy być pewni że właśnie na to konkretne pytanie na pewno chcemy poznać odpowiedź. No i trzecią najważniejszą kwestią jest to żeby pytać szczerze i tak naprawdę bez owijania w bawełnę. Ja sama się nie domyślę o co Wam chodzi, dlatego nie można motać, wstydzić się i zatajać jakieś fakty, bo zadając tak pytanie, nie uzyskamy rzetelnej informacji, a przecież na takiej nam zależy.

Ważną sprawą, jest również nie pytanie parę razy oto samo. Ponieważ nie mając zaufania do kart, sprawdzanie mnie, bądź każdej innej wróżki, może się wiązać z przekazywaniem nierzetelnych informacji więc nie ma co marnować na to czasu. Tą kwestię szerzej poruszyłam w artykule z poprzedniego tygodnia.

Poniżej przedstawiam przykładowe pytania które możemy zadać kartom: 

 

Co powinnam zrobić w celu pomnożenia bogactwa?   

Kim ja jestem dla mojego partnera?   

Co dla mnie oznacza związek z tym człowiekiem?   

Co mogę zrobić, żeby bliżej poznać Marka?   

Co oznacza zbliżające się spotkanie dla mnie lub dla mojego partnera?   

Co mój partner myśli o mnie?   

Co (konkretna osoba) do mnie czuje?   

Czego wzajemnie od siebie oczekujemy?   

Co mogłabym uczynić dla swojego zdrowia?   

Co się stanie, jeśli postąpię w ten (określony) sposób?   

Co jest przyczyną, że Kamil się do mnie nie odzywa?   

Co wniesie w moje życie ta znajomość?   

Czego mogę się przy tym człowieku nauczyć?   

Czego mogę się spodziewać po (konkretna osoba)?   

Co wyniknie z tej znajomości, jak się rozwinie?   

Jak ukierunkować swoją rekonwalescencję?   

Co mogę zrobić, żeby dogadać się z Martą?   

Czego nie powinnam robić w związku z (określoną osobą)?

 

Pamiętajmy też o tym by nie zadawać pytań w stylu: czy powinnam...? Czy powinnam wyjść za mąż za Kubę? Czy powinnam wyjechać do Hiszpanii? Bowiem ja tak naprawdę nie mogę za Was zdecydować. Decyzję zawsze powinniście podjąć sami. Mogę nakierować za pomocą kart, doradzić, ale każdy z nas ma wolną wolę i sam decyduję o swoim życiu. Więc lepiej jeśli zadamy pytanie typu: Czy moje małżeństwo z Kubą będzie udane? Czy w Hiszpanii ułożę sobie życie?...

Natomiast kończąc temat zadawania pytań, chcę po raz kolejny zwrócić uwagę na osoby które uparcie próbują wyłudzać darmowe pytania. Jedno pytanie jest bezpłatne i zadawanie pytań po raz kolejny zmieniając maile, daty urodzenia, imiona, nic nie da, ponieważ wszystko jest weryfikowane, a taka osoba może jedynie dostać odpowiedź która w ogóle nie będzie zgodna z prawdą. Ponadto każdy ma swoją cierpliwość. Ja również. Dlatego nagminne takie przypadki, są zgłaszane i weryfikowane przed odpowiednie instytucje prawne. Więc trzymajmy się zasad. Jedno pytanie jest bezpłatne, z kolejnych zachęcam do korzystania według cennika dostępnego na stronie.

Jestem Wróżka Luna. Wróżby Online to coś czym zajmuję się na co dzień. Śmiało możesz zadać jedno darmowe pytanie do Kart Tarota! Karty Tarota, Darmowe Pytanie.