*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
08 maja 2022

Kadzidełka

Moi Drodzy, dzisiaj postanowiłam napisać parę słów o kadzidłach i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Kadzidła bowiem może używać każda osoba, o ile odpowiednio będzie je stosować, a przede wszystkim dobierać do swoich potrzeb. 

Kadzidło to nic innego jak mieszanka suszonych ziół, kwiatów przeznaczona do oczyszczania i uświęcania miejsc. Woń kadzidła ma za zadanie przyciągać dobre istoty które mogą być nam pomocne w modlitwach. 

Zapachy kadzideł działają przede wszystkim odprężająco na psychikę. Trzeba również pamiętać że jeśli już zapalmy kadzidło to należy przebywać w tym pomieszczeniu.

Jak wspomniałam wcześniej, ważne by odpowiednio dobrać kadzidełko do tego co chcemy zyskać, a zatem opisze jakie zapachy wpływają pozytywnie na określone stany które chcemy osiągnąć, rzeczy w których chcemy uzyskać pomoc.

Oczyszczanie przestrzeni:

Przy oczyszczaniu przestrzeni w których przebywamy, ważne aby stosować kadzidła o zapachu m.in szałwii, mięty, werbeny, lawendy. Można je zapalać chociażby podczas sprzątania bo wówczas najłatwiej będzie nam wygonić wszelkie złe moce i zastałe energię. Pamiętajmy też że zapachy o nucie mięty wypędzają różnego rodzaju choroby oraz uspokajają organizm.

Miłość i namiętność:

Dobre emocje a także uczucia, przyciągają zapachy drzewa sandałowego, róży, piżma czy też bergamotki. Więc jeśli chcemy przyciągnąć miłość do swojego życia to należy je palić wieczorem najlepiej obok dwóch czerwonych świec które symbolizują odnalezienie drugiej połowy.

Marzenia i prośby:

Bardzo uniwersalnymi zapachami są mirra i drzewo sandałowe. Tak naprawdę to można je stosować w każdej sytuacji kiedy czujemy że chcemy rozruszać trochę energię w domu. Te zapachy pomagają zebrać myśli, a przede wszystkim przyciągają pozytywną aurę.

Nauka i rozwój duchowy:

Studiowanie nauk duchownych, czy też medytację dobrze wspierają kadzidła o zapachu fiołka, eukaliptusa czy też kwiatu lotosu. Zapachy te przyciągają dobre pomysły, jak i również wprowadzają w dobry nastrój.

Pieniądze i powodzenie w życiu:

Powodzenie w życiu i bogactwo przyciągają między innymi zapachy bursztynu, cynamonu, cytryn, goździków i pomarańczy. Ważne by pamiętać, że kiedy palimy takie kadzidełka to trzeba położyć obok kilka groszy by ogień i złoty kolor monet pobudzały się wzajemnie.

Pamiętajmy że kiedy zapalamy sobie wybrane kadzidełko to warto pomyśleć życzenie, marzenie bądź prośbę, a wraz z zapachem wyruszą one w świat i szybko się spełnią.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały