*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
04 kwietnia 2020

Koło - Tarot Snów

Karta X Wielkiego Arkana, to Koło. Symbolizuję o zmiany. W szczególności te na które mamy wpływ.

 

 

Trzeba pamiętać, że nie na wszystkie zdarzenia i sytuacje które się przytrafiają, mamy wpływ. Dlatego też warto mieć na uwadze aby walczyć o swoje lepsze życie, starać się i brać sprawy w swoje ręce w kwestiach, w których możemy coś zdziałać. Nie warto pozostawiać wszystkiego LOSOWI, bowiem wówczas możemy stracić całkowitą kontrolę nad swoim życiem.

 

 

Można w tej karcie również zobaczyć bezsilność, której zbyt często się poddajemy. Rezygnujemy pochopnie, uważamy, że nie damy rady. Ale tak naprawdę jesteśmy w stanie osiągnąć wiele, jeśli zaczniemy myśleć, a także analizować wszystko z czym mamy styczność. Z każdą sytuacją która w naszym życiu się przytrafia.

 

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały