*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

REKLAMA

REKLAMA

ezoteryka ⇔ wróżby ⇔ wróżka ⇔ karty ⇔ tarot ⇔ horoskop ⇔ numerologia ⇔ miłość ⇔ zdrowie ⇔ pieniądze ⇔ wróżba ⇔ darmo ⇔ darmowe ⇔ wróżbiarstwo ⇔ seans ⇔ karta dnia  ⇔ karta na dziś  ⇔ psychologia  ⇔ karta  ⇔ moja karta dnia  ⇔ karty anielskie  ⇔ karty tarota 

twojawrozkaluna@gmail.com

Ezoteryka  - Magia - Wróżenie - Wróżby Online - Wróżki - Wróżbici - Artykuły
23 grudnia 2019

KOZIOROŻEC - Horoskop 22.12 - 19.01

To powinien być czas miłości. Osoby w związkach, dobrze by było aby zaskoczyły czymś swojego partnera. Ważne, aby być również bardziej aktywnym nie tylko w sprawach intymnych, ale również towarzysko. Dużo rozmów, ale też wsparcia, powinno wychodzić od koziorożców, dla swoich partnerów. Single z kolei, niech się bawią. Niech wykorzystają końcówkę roku jako czas, w którym będą mogli się zabawić, a przede wszystkim wejść w nowy rok z czystą kartą.

Sfera zawodowa, przedstawia się bardzo obiecująco. Oczywiście, ważne by pamiętać o tym, żeby nie odrzucać propozycji zawodowych które się będą pojawiać. Osoby bez pracy, powinny ze spokojną głową od razu je przyjmować, a osoby które mają pracę, będą mogły cieszyć się z możliwości dalszego rozwoju. Warto pamiętać, że nie tylko korzyści materialne z nowych wyzwań, będą czekały na zodiakalnych koziorożców w tym okresie.

W kwestiach finansów, warto uważać na nadplanowe wydawanie pieniędzy. Nie ma co ukrywać, że koziorożce, są bardzo hojne i okres świąteczny może uszczuplić portfel dosyć mocno, dlatego wydatki należy mieć pod kontrolą, a przede wszystkim je wszystkie planować.

Dobrze będzie uważać również na różnego rodzaju kontuzję. Wypady na miasto, czy też wyjazdy, mogą się skończyć złamaniem nogi czy też ręki, albo przeziębieniem, dlatego koziorożce powinny być bardzo uważne.

Eozteryka, wróżenie z kart tarota, wróżby online, rytuały